Barkod Baskı Makinası Fiyatları

0
4079
barkod baskı makinası fiyatları

  Barkod Baskı Makinası Fiyatları, oluşturulup parası ödenmiş barkodları veya ürünün zaten olan barkodlarını çıkarmaya yaramaktadır. Uzun süreler boyunca bitmeyen kartuşlara sahip olması dolayısıyla en çok tercih edilen makinalardır. Etiket Barkod Yazıcı olarak da kullanılabilen bu makinalar. Barkod Yazıcı Etiketi de dahil olmak üzere bütün ürünlerin barkodlarını çıkarmaya yardımcı olabilmektedir.

  Barkod Baskı Makinası Fiyatları

  Bu işin maliyet fiyatına gelecek olursak, tabiki her üründe olduğu gibi markanın güzelliğine, sağlamlığına ve kalitesine göre fiyatlar değişecektir. Genellikle diğer bütün şeyler göz ardı edilerek Barkod Yazıcı Tavsiye ile alınmaktadır. Fiyatın ucuzluğu da tercih oranında büyük rol oynamaktadır.

  Barkod Yazıcı Fiyatları

  Fiyatlar yazıcıdan yazıcıya ciddi mevlalarda oynamakta ve değişmektedir. Son zamanlarda Amerikan Dolarının aldığı zam ile birlikte, teknolojik aletlerde ciddi artışlar olmuştur; bu artışlardan yazıcılar da haliyle etkilenmişlerdir. Barkod Yazıcı İkinci El olarak satışa sunulan yazıcılar. Son aylarda daha çok alınan yazıcılardır ve 0 yazıcı fiyatının yarısından bile daha düşük fiyatlara satılmaktadır. Yine markadan markaya değiştiği belirtilerek, ortalama bir rakam verilecek olunursa 400-500 TL demek doğru olacaktır. İkinci el barkod yazıcı piyasası bu şekilde şekillenmiştir.

  Argox Barkod Yazıcı

  Argox Barkod Yazıcı Fiyatları yazıcının üretildiği yıla, barındırdığı teknolojiye göre değişmektedir. Fakat Argox yazıcı markasını taşıyan yazıcılar, hemen hemen aynı oldukları için fiyatlarında ciddi oynamalar yaşanmamaktadır. Ortalama bir fiyat söylenecek olursa 1000 ila 1200 arasında değiştiği söylenebilir. Fakat çok çok iyi model olup 4000 TL’ye varanları da vardır. Yazıcılar kullanışlı ve uzun ömürlü oldukları için, özellikle zincir marketlerde en çok tercih edilenlerdendir.

  Zebra Barkod Yazıcı

  Zebra Barkod Yazıcı Fiyatları da tıpkı Argox’a benzemekte ama biraz daha pahalı sayılmaktadır. Benzeyen kısmı modeller arasında fiyat farkının çok derin olmamasıdır. Barkod Yazıcı Zebra olarak sağladıkları hizmet birinci kalite hizmettir ve gerçekten işe yaramaktadır. Yazıların renkleri daha nettir, kartuş daha uzun süre gitmektedir ve etiketli çıktı almak daha kolaydır. Daha hızlı çıktı verdiği için, gün içerisinde oldukça fazla çıktıyı kısa bir sürede verebilir.

  Hprt Ppt2a Direk Termal Barkod Yazıcı

  Hprt Ppt2a Direk Termal Barkod Yazıcı diğer yazıcı markaları arasında en ucuz olanıdır. Bu nedenle en çok tercih edileni budur. İnternet üzerinden verilen siparişlerde aynı gün kargoya çıkmaktadır. Kartuşu diğerlerinden biraz daha kötüdür, fakat yine de gün içerisinde çok çıktı alanlar için kullanışlıdır. Ortalama fiyatı 300 ile 1000 arasında değişmektedir. Fakat genel olarak ucuzdur.

  [Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here