40x58 Terazi Etiketi

40×58 Terazi Etiketi, termal terazi etiketi içinde en çok kullanılan ölçüdür. İsmini ölçüsünden alan 40×58 termal etiket bir çok barkodlu terazi de kullanılabilmektedir. Terazi etiketi fiyatları 1 ruloda kaç adet etiket olduğuna bağlı olarak değişir, standart olarak 500 lü ve 600 lü sarım olarak satılmaktadır. 500 lü sarımlar da koli içerisinde 125 rulo etiket vardır. 600 lü sarımlar da 120 rulo etiket vardır. Müşterilerimizin en ucuz terazi etiketi alabilmeleri için üretim parkurumuzu yenileyerek hizmet vermeye çalışmaktayız.

40×58 Terazi Etiketi, Dega Basım; etiket basımı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Firmamız, 13 çeşit barkod etiketi, 3 çeşit baskılı etiketleri ve 8 çeşit terazi etiketi ile siz müşterilerimize uygun fiyatlı seçenekler sunar.  Toptan terazi etiketi siparişleriniz için bizi arayın.  40×58 Terazi Etiketi, özel bir üründür ve hemen hemen her teraziye uyumlu olmasıyla kolay kullanımlıdır. Ölçüleriyle anılan 40×58 termal etiket barkod terazilerin bir anlamda vazgeçilmezidir.. Terazi etiketi fiyatları 1 ruloda bulunan etiket sayısına göre değişmektedir. 40×58 Terazi etiketi iki farklı standart sarım olarak satıştadır. 500’lü ve 600’lü sarım olarak standartlaştırılan 40X58 Terazi etiketleri, koli halinde satışı yapılır. 500’lü sarım 40×58 Terazi etiketi kolisinde 125 adet rulo, 600’lü rulo sarım 40×58 Terazi etiketi kolisinde de 120 rulo etiket bulunmaktadır. 

40×58 Terazi Etiketi

Etiketler konusunda çok fazla bilginiz yok ise ve terazinize ne tür bir etiket kullanılacağını bilmiyorsanız uzman ekibimizin yardımını almak için hiç çekinmeyin.  Ekibimiz, terazinizin markası ve modeli,kullanmak istediğiniz amaca yönelik vereceğiniz bilgiler doğrultusunda size uygun olan etiket yönlendirmelerini yapar, uygun fiyat teklifimizi sizlere sunarız. Kararınızı verdikten siparişinizin en kısa sürede elinizde olmasını sağlayarak sorunsuz olarak etiketlerinizi kullanmanız için elimizden gelen tüm gayreti gösteririz. Ondan sonraki etap olan Terazi etiketi nasıl takılır? Sorusuna kılavuz olması amacıyla bilgi aktarımımızı da yapalım. 

40×58 Terazi Etiketi Nasıl Takılır?

  • Barkodlu Terazi ile doğrudan termal etiket özellikli terazi etiketi boşluksuz ve 2 mm. ara boşluklu veya boşluksuz olmak üzere 2 çeşit olan yapışkanlı etiket ve yapışkan olmayan fiş kağıdı kullanılabilir.
  • Yapışkanlı Etiketin Takılması
  • Terazinin etiket koyma haznesi üzerinde bulunan kapağın üstünde bulunan tırnağı aşağı indirme suretiyle açınız. Terazinin etiket haznesi koruma vidasını da açmayı unutmayın. 
  • Terazinin öncelikle etiket yazdırma mekanizmasını yukarı kaldırılması gerekmekte ardından çekme eylemi ile dışarı çıkmasını sağlayınız. Terazilerde etiket taşıyıcısı yapışkanlı 40×58 terazi etiketinin alt bölümünde yer alan şeffaf bölümüdür. 
  • Sıfır olarak yerleştirilmesi gereken 40×58 terazi etiketini n yazdırılacak bölümü teraziden tarafa bakacak şekilde terazinin etiket haznesine yerleştiriniz. 
  • Yazdırılacak etiketin ucunu yazdırma mekanizmasının ucunda yer alan mandalın arasından geçirmek suretiyle etiket taşıma bölümü toplama mandalına sarmalısınız. 
  • Terazinin yazdırma mekanizması mandalını kapatmak için tık sesini duyana kadar itiniz. 
  • Terazinin yazdırma mekanizmasını ileriye doğru iterek terazinin içine yani haznesine yerleşmesini sağlayınız. 
  • Son işlem olarak etiketin haznesinin kapağını kapatınız. 

Bu işlemler sonrasında herhangi bir sıkışmanın yaşanmaması için kontrollerinizi de yapmayı unutmayın. Terazi etiketinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Whatsapp Teklif Al