Baskılı Karton Raf Etiket

Baskılı Karton Raf Etiketi, market raflarında fiyat bilgisinin yazıldığı bu ürüne firma istediğine göre logo baskı, sarı zemin indirim baskısı yapabilmekteyiz. 

Özel Tasarım Baskılı Karton Raf Etiket

Raf etiket tasarımınızı beraber oluşturup baskıya uygun hale getirmekteyiz. Kullanılacağı barkod yazıcıya göre yandan çentik veya ortadan delik açabilmekteyiz. Termal karton raf etiketi ve kuşe raf etiketi en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Baskılı Karton Raf Etiketi Nedir? 

Baskılı karton raf etiketi çeşitleri, özellikle marketlerin raflarında fiyat bilgilerinin yazılı olduğu ürünler için tercih edilir. Baskılı karton olan raf etiket seçenekleri; firmaların isteği doğrultusunda logo baskı ya da sarı zemin indirim baskısı şeklinde yapabilir. Baskılı karton raf etiket tasarımları, her dönem yoğun olarak rağbet görür. Kullanılacak olan barkod yazıcı modeline göre etiketlere yandan çentik ya da ortadan delik açılabilir. Termal karton raf etiketi çeşitleri ve kuşe raf etiketi modelleri günümüzde en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır.

Bu tarz karton raf etiketi seçenekleri kısa süre içerisinde oluşturulup baskıya uygun hale getirilir. Baskı sırasında kullanılacak olan barkod yazıcı modeli kapsamında ve müşteri isteği doğrultusunda yandan çentik ya da ortadan delik açma olanağının bulunması büyük avantaj oluşturur. 

İlgili makaleyi inceleyebilirsiniz:

Baskılı Karton Raf Etiketi Ne İşe Yarar? 

Günümüzde pek çok farklı sektör vardır. Bazı sektörlerde ise kimi ürünler olmazsa olmaz parçalar kabul edilir. Bunlardan biri de baskılı karton raf etiketler çeşitleridir. Özellikle hızlı şekilde tüketimin söz konusu olduğu sektörlerde sık sık tercih edilen baskılı karton raf etiketleri, son derece önemli parçalardan biridir. Bu nedenle pek çok sektör için birbirinden farklı tasarıma sahip seçenek sunulur. 

Baskılı karton raf etiketi seçenekleri, tüketim oranının son derece hızlı olduğu sektörlerde sıklıkla tercih edilir. Bu noktada kaliteli bir baskı anlayışı ile oldukça dayanıklı etiket seçenekleri üretir. Bu etiket seçenekleri ışık veya nem gibi dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bundan dolayı da kolay kullanım sağlar. Baskılı karton raf etiketleri Isı ile baskı imkanı da sunar. Bu sayede kartuş ya da diğer ek maliyetler konusunda firmalara büyük avantaj oluşturur. Böylece firmalar da daha ekonomik ve avantajlı bir çözüme kavuşmuş olurlar. 

Baskılı Karton Raf Etiketi Nerede Kullanılır? 

Baskılı karton raf etiketi seçenekleri, günümüzde pek çok farklı alanda yoğun olarak kullanılır. Özellikle sevkiyat alanında bu etiketlere denk gelmek mümkündür. Bunların yanı sıra depolama ya da gönderi gibi alanlarda da yine bu etiket çeşitleri kullanılır Baskılı karton raf etiketleri, son derece kapsamlı bir yelpazede sunulur. Bu sayede firmalar, son derece kolay bir şekilde kendilerine sipariş oluşturabilirler. Bu etiketlerin üzerine firma logoları da eklenebilir. Özellikle toptan şekilde yapılan alışverişlerde son derece uygun bir maliyet sunan baskılı karton raf etiketleri, pek çok anlamda yüz güldürmeyi başarır.

Baskılı Karton Raf Etiketi Ölçüleri 

Tekstil ürünlerinde de sıklıkla kullanılan baskılı karton raf etiketi çeşitleri, termal kartonlar ile üretilir. Karton yapılı bu etiketler, raflarda sergilenen tekstil ürünlerinde fiyat etiketi amaçlı da kullanılır. Özellikle kağıt etiketlere göre son derece uzun kullanım ömrü sunar. Bu etiketlerin üzerine isteğe bağlı olarak barkod ya da ekstra baskılar ilave edilebilir. Tüm bunların yanı sıra yine isteğe bağlı olarak etiketlerin üzerine selefon kaplanıp daha düzgün ve pürüzsüz şekilde görünmesi de sağlanabilir. Bu açıdan baskılı karton raf etiket ölçüleri de değişiklik gösterir.

100×38 mm yandan çeltikli baskılı karton raf etiketleri, en fazla rağbet gören seçenekler arasındadır. Bu modeller, termal malzemeden üretilip 38 mm genişliğindedir. Bütün barkod yazıcı modellerinde kullanım özelliğine sahiptir. Baskılı karton raf etiketleri; 10’lu ve 50’li gib rulo halinde de satılır. 

Baskılı Karton Raf Etiketi Fiyatları 

Baskılı karton raf etiket fiyatları da sık sık araştırılan konular arasında yer alır. Ürünlerin fiyat aralıklarına etki eden çok sayıda unsur vardır. Alım adeti, ölçü ve diğer tüm detaylar satış rakamlarına doğrudan etki eder. Ürünlerin ölçü ve diğer detayları değişiklik gösterdiği için satış rakamları da geniş bir yelpazede seyreder. Bu nedenle alım öncesinde detaylı araştırma yapmakta fayda vardır. 

Baskılı Karton Raf Etiketi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Baskılı karton raf etiketlerine hangi baskı yapılır? 

Baskılı karton raf etiketlerine termal baskı yapılır. Ancak isteğe bağlı olarak lamine termal, kuşe ya da PP hammadde ile de üretim mümkündür. 

Baskılı karton raf etiketleri ne kadar dayanıklıdır? 

Baskılı karton raf etiketleri, lamine termalden üretildiği takdirde soğuğa ve neme dayanıklı olur. Eğer kuşe hammaddeden üretilerek ribon baskı alınırsa ekstra uzun süre yazılar canlı kalır. Aynı zamanda güneş ışığına ve sıcak ortamlara da daha dayanıklı hale gelir.

Whatsapp Teklif Al