Argox Barkod Yazıcılar

 

argox barkod yazıcılar

Dega Basım olarak dünyanın en iyi yazı markalarını sizinle buluşturuyoruz. Ürün seçeneklerimiz içerisinde en iyi yazıcı markası olan Argox’un son teknoloji yazıcı seçenekleri de bulunur. Argox barkod yazıcılar yetmiş binin üzerinde ülkede kullanılan teknoloji ve işlevsellik açısından profesyonellik sunan yazıcılardır. Ayrıca marka en iyi tasarım ürünü gibi ödüller de kazanmıştır. Japon teknoloji ve tasarım sanatını bir arada sunan markanın farklı özelliklere sahip yazıcı çeşitleri bulunur. Yüksek hız, sıralı bellek yönetimi, baskı kontrol teknolojisi, çoklu dil özelliği, süper alaşımlı baskı gibi özelliklere sahip Argox barkod yazıcı ile mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Yüksek teknoloji marka kalitesini keşfederek, Argox barkod yazıcı ile istediğiniz etiketi üretin.

Argox Barkod Yazıcı Nedir?

Son teknoloji özellikleriyle fark yaratan Argox barkod yazıcı, dünyanın en çok tercih edilen yazıcı modellerinden birisidir. Barkod tasarım ve basım konusunda hayal gücünüzü genişleten teknolojileri bu yazıcıda bulabilirsiniz. Yüksek hızda çalışan yazıcı sayesinde işlerinizi çok daha hızlı yapabilirsiniz. Ürün etiketleme ve takibini kolaylıkla ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan Argox yazıcı, termal direkt veya termal transfer baskıları destekler. Farklı çözünürlüklerde farklı yazdırma yöntemlerinde etiket basma olanağı sunar. Argox barkod yazıcıları, otomatik artan seri numaraları ile baskı yapabilir. Masaüstü yazıcı, barkod tarayıcı gibi farklı kullanım alanları için kolaylık sağlayan modelleri vardır.

Argox Barkod Yazıcı Nerelerde Kullanılır?

Argox barkod yazıcılar hem performans hem de fiyat olarak memnun eden yazıcı modelleridir. Birçok sektörde farklı kullanım olanakları sunar. Piyasada en çok tercih edilen yazıcı markalarından biridir. Ethernet Bağlantılı Barkod Yazıcı modeli birden fazla bilgisayardan çıktı alınması gereken yerlerde sıklıkla tercih edilir. Yüksek hızda kaliteli baskı yapmayı sağlayan Argox yazıcılar, etiket basılması gereken her yerde verimli şekilde kullanılabilir. Perakende satış işlemlerinde, depolama ve sevkiyat süreçlerinde, demirbaş kontrollerinde ve daha birçok alanda Argox kaliteli ve uygun fiyatlı yazıcı olarak tercih edilmektedir.

Argox Barkod Yazıcı Çeşitleri

Argox markasının yüksek teknoloji özelliklere sahip farklı yazıcı seçenekleri bulunur. Ticari barkod yazıcılar, endüstriyel barkod yazıcılar, masaüstü barkod yazıcılar ve mobil barkod yazıcılar markanın ürün seçenekleri arasında yer alır. MP-2140 modeli 4 IPS’ye kadar baskı hızıyla MP-2140, orta ila düşük hacimli baskı gereksinimlerini karşılar. CP-2140M/OX-330 masaüstü yazıcı kompakt tasarımıyla yerden tasarruf etmenizi sağlar. 5 IPS hızında ve 203 DPI çözünürlükte kaliteli şekilde yazdırır. Standart belleği 4 MB flash yanı sıra 8 MB SDRAM da içerir. Markanın OS-214EX / OS-200 modeli ise yeni nesil bir OS serisi yazıcıdır. Ayrıca OS serisi, markanın neredeyse 22 yıldır en çok satan yazıcı modelidir. I4 serisi endüstriyel yazıcı modeli – 8 IPS’ye kadar hızıyla diğer modellerden %33 daha hızlıdır. Markanın farklı modellerinin farklı teknolojik ve tasarım özellikleri vardır. Dega Basım olarak sizlere sunduğumuz indirim ve kampanya avantajlarından yararlanarak ihtiyacınız olan modeli uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Argox Barkod Yazıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Argox barkod yazıcılar piyasadaki en uygun fiyatlı ve en iyi performans sunan yazıcılar arasında yer alır. Markanın OS serisi dünyanın en çok kullanılan yazıcı modelleri arasında ilk sıralardadır. Argox yazıcı modelleri arasından seçim yaparken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Baskı hızı, etiket rulosu, boyut, arayüz özellikleri, bellek, baskı genişliği gibi özellikleri kendi ihtiyaçlarınıza göre belirlemelisiniz. Örneğin; gittiğiniz her yerde barkod basmak istiyorsanız, AME-3230 mobil yazıcı modelini tercih edebilirsiniz. Sadece USB veya RS-232 arayüzüyle çalışan bir sisteminiz varsa iX4-200 modelini kullanabilirsiniz. Kolay kullanılabilen, pratik ve işlevsel bir model istiyorsanız Argox D2 serisinden yazıcı seçebilirsiniz.

Argox Barkod Yazıcı Fiyatları

Piyasada fiyat-performans ürünü olarak popüler olan Argox yazıcılar uygun fiyatlı seçenekler sunar. Markanın birçok pratik özelliğe sahip, sağlam ve kaliteli yazıcı modelini ekonomik fiyata satın alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanarak daha uygun fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak, uzun yıllar işlerinizde size destek olacak uygun fiyatlı barkod yazıcı istiyorsanız Argox modellerine göz atabilirsiniz.

  • Argox Barkod Yazıcı Nasıl Çalışır?

  • Hangi Argox Barkod Yazıcı En Kolay Kullanılan Modeldir?

  • En Fazla Tercih Edilen Argox Barkod Yazıcısı Hangisidir?