Baskılı Terazi Etiketi

Baskılı Terazi Etiketi, market, şarkuteri, kasap gibi perakende satış yapan işletmelerin kullandığı barkodlu terazileriler için üretilen termal etiketdir. Firmamız terazi etiketlerine uygun baskı yapabilmektedir. En çok tercih edilen firmaların logolarının ve satışa yönelik tercih ettikleri sloganlarının baskısıdır. Sizde kendi markanıza özel baskılı terazi etiketi yaptırmak istiyorsanız bizim ile iletişme geçmeniz yeterli olacaktır.

Baskılı Terazi Etiketi, genellikle market, manav, gıda işletmeleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Belirli boyutlar ile sağlanan bu etiketlerde 40x58 veya 90x58 santimetre gibi terazi etiketi ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler genellikle beyaz taban üzerinde rulo şeklinde kullanılmaktadır. Örneğin, marketlerde manav ve şarküteri gibi alanlarda kullanılan etiket basan terazi cihazları üzerinde kullanılmaktadır. Otomatik ölçüm gerçekleştiren bu cihazlar gramaj ve fiyat ikilisini bir araya getirerek, etiket üzerinde baskı sağlar. Sonra basılan bu etiket makineden çıkarılır. Çıkarılan bu etiket de tartımı yapılan paket üzerine yapıştırılarak, kasadan geçirilecek hale getirilir.

Baskılı Terazi Etiketi

Terazi etiket ölçüleri kullanılan makinenin özelliklerine göre belirlenir. Çünkü her işletmede kullanılan terazi sistemleri farklı boyutlar göstermektedir. Temel olarak bu ürünlerde ürünün yatay genişliği 98 santimetre sabit boyut göstermektedir. Ancak dikine uzunluklarda 40 santimetre, 60 santimetre, 80 santimetre ve 90 santimetre arasında değişen boyut seçenekleri yer almaktadır. Bu konuda etiketin hangi ürünler için kullanılacağı önemlidir. Örneğin sebze-meyve ürünleri tartıldığında fiyat, işletme ismi, kilogram ve ürün türü bilgileri yer alacaktır. Bu etiket için en küçük boyutlar da yeterli olabilmektedir.

Toptan Terazi Etiketi Her Zaman Avantajlıdır?

Toptan terazi etiketi özellikle süpermarket işletmeleri için daha düşük maliyet sağlamaktadır. Çünkü market işletmelerinde kasap, manav, şarküteri, kuruyemiş, baharat ve bakliyat reyonu gibi her bölümde etiket kullanılmaktadır. Bu bölümlerin her birinde baskılı etiket kullanılan teraziler yer almaktadır. Çoğu zaman ise reyonların her birinde bir veya ikiden fazla etiket rulosu günlük olarak tüketilmektedir.

Dega Basım Etiket Sanayi

Barkodlu terazi etiket üzerinde barkod bilgisi oluşturması nedeniyle bu ismi almaktadır. Dega Basım Etiket Sanayi firması olarak bu terazi cihazları için her boy etiket üretimleri yapabilmekteyiz. Bu etiketler genellikle tek renk beyaz olarak üretilse de isteyen işletmelerde farklı renkler sağlayabilmektedir. Ultraviyole baskı teknikleri kullandığımız için etiketler üzerinde marka ve işletme logosu kullanılabilir. Özel tasarım yapılarak, üst kısımda logo ve mağaza ismi alt kısımda ise fiyat kutucuğu gibi alanlar yer alabilir. Sade tasarım ile termal terazi etiketi, baskılı etiket ve cas terazi etiketi seçimleri yapılabilir.

Terazi Etiketi

Etiket baskı Ümraniye işletmesi olarak endüstriyel üretim kapasitesine sahip bir işletme oluşturuyoruz. Bu nedenle büyük çaplı işletmelerin gündelik kullanım miktarlarını karşılamak için yüksek miktarlı üretimler sağlıyoruz. Ayrıca firmamız bu üretimlerde yüksek miktarlar için düşük maliyetler oluşturmaktadır. Bilhassa gıda işletmeleri için toplu siparişlerinizi firmamız üzerinden sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Teklif Al