Baskılı Rulo

baskili rulo

Üzerine görsel baskı uygulanarak üretilen baskılı rulo kâğıt, yapışkansız bir üründür. Özel kesim ölçü seçenekleriyle sunulan rulo tasarım sayesinde çok daha kısa sürede çok daha fazla işlem yapma olanağı sunar. Yazar kasa rulosu olarak sıklıkla tercih edilen baskılı rulo ürünleri fiş kesebilmek için gerekli sarf malzemesini sağlar. Adisyon sistemi ile çalışan işletmelerde de adisyon rulosu olarak bu ürünler kullanılır. Termal kağıt kullanılarak tasarlanan bobinler dilimlenerek rulo haline getirilir. Perakende satış yapan işletmelerde termal yazar kasa rulosu ve pos cihazı rulosu temel işletme ihtiyaçları arasında yer alır. Dega Basım olarak yüksek kalite ve uygun fiyat farkıyla işletmeniz için baskılı rulo satın alırken kazançlı seçimler yapmanıza yardımcı oluyoruz. Sayfamızda yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza göre tercihler yapabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Baskılı Pos Rulosu Nedir?

Satış işlemlerinde satışı yapılan ürünün cinsi, fiyatı, miktarı veya vergilendirme indirimi gibi detayların yer aldığı faturalar yazar kasa ya da pos cihazları tarafından hesaplanır. Baskılı pos rulosu hesaplanan faturayı kağıt üzerine basmayı sağlayan bir sarf malzemesidir. Kredi kartıyla yapılan satışlarda pos makinesi için baskılı rulo kullanılarak yapılan satışın kağıt baskısı alınır. Baskılı ve baskısız olarak tercih edilebilen pos rulosu kredi kartı ile satış yapılan tüm sektörlerde kullanılır. Baskılı rulo, fatura arkasına işletmenin logosu ya da isteğe bağlı farklı baskıların yapıldığı özel baskı rulo seçenekleridir. Market, restoran, benzinlik ya da mağaza gibi işletmelerde pos rulosunun baskılı tercih edilmesi işletme prestijini olumlu etkiler. Dega Basım olarak işletmenize özel olarak pos rulosu tasarım hizmeti ve uygun fiyatlı rulo seçenekleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik bizi arayabilir, baskılı pos rulosu ürünlerinden uygun fiyatlı seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Pos Rulosu Tercihi Nasıl Yapılır?

Pos cihazı çeşitleri farklı olsa da tüm cihazlarda kullanılan rulo ebatları aynıdır. Baskılı rulo seçimi yaparken pos cihazının kullanma kılavuzunda belirtilen kâğıt genişliği belirlenmelidir. 56 mm x 16 mt olan termal kağıt pos rulosu; Beko, Hugin, İngenico, Vestel, Fujitsu, Vera ve Profilo gibi pos cihazlarına uygundur. 56 mm x 25 mt boyutunda olan termal kağıt pos rulosu ise özellikle Vera ve Beko marka olan pos cihazlarında kullanılır. Dega Basım olarak Alman ve Kore menşeli yüksek kalite kağıtlardan pos cihazınıza uygun baskılı rulo üretimi yapmaktayız. En yüksek verimi alabileceğiniz uygun fiyatlı baskılı rulo tercihini firmamızın özel üretim hizmetinden yararlanarak sipariş edebilirsiniz. Pos cihazınızın markasına ve kullanım ihtiyacınıza öre en uygun baskılı rulo tercihini yapmak için müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Termal Pos Rulo Özellikleri Nelerdir?

Üst yüzeyi ısıya duyarlı olan termal rulo kâğıtlarda mürekkep yerine ısı kullanılarak baskı oluşturulur. Baskılı rulo kağıtlar parlak koruyucu dış yüzey sayesinde dayanıklıdır. Baskılar yağ, su veya ışık gibi dış etkenler nedeniyle silinmez. Dayanıklı ve kullanışlı termal rulo kağıtlar pos cihazıyla uyumlu şekilde çalışır. Hızlı ve kolay işlem yapma olanağı sunar. İsteğe göre pos cihazından basılan fiş arka yüzeyinde işletme logosu gibi özle baskılar da bulunabilir. Rulo uzunluğu ihtiyaca farklı ölçülerde tercih edilebilir. Yapışkanlı değildir. Uzun ömürlüdür ve hızlı işlem kolaylığı sağlar. Dış etkenlerden zarar görmeyen termal kağıt fatura arşivleme açısından da avantajlıdır. Dega Basım termal baskılı rulo üretim hizmetinden yüksek kalite kâğıt, uygun fiyat ve özel tasarım farkıyla yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ya da bizi arayarak da destek alabilirsiniz.

Whatsapp Teklif Al