PP Opak Etiket

PP Opak Etiket, plastik bazlı bir ürün olan plastik pp barkod etiketi, transfer tibbon kullanılarak baskı alınmaktadır. Kağıt etiketler gibi dış etkenlerden zarar görmez ve sıvıdan, ışıktan ya da nemden etkilenmez. Opak etiket fiyatları diğer etiket çeşitlerine nazaran pahalı olsa da, kullanım ömrü açısından karlı bir seçim olacaktır. Opak kağıt nedir sorusunun cevabı yırtılmaz etiket olacaktır. Özellikle; hırdavat, perakende, kimya, cam sanayi, şampuan, sabun, temizlik, otomotiv gibi sektörlerin kullandığı bir etiket çeşididir.

PP Opak Etiket, Poliroilen denilen sert bir hammadde ile hazırlanan opak etiket, PP etiket olarak bilinmektedir. Sudan ve nemden etkilenmeyen yapısıyla çok önemli bir etiket türüdür. Işık ve ısıya da oldukça duyarlıdır. Kolay kolay etkilenmez. Opak etiket fiyatları, ekonomiktir. Opak Etiket Gebze, sizin için uygun çözümler sunar. Şeffaf Polipropilen ise PP etiketten ayrılan tek özelliği şeffaf film gibi bir yapıdan oluşmasından kaynaklanmaktadır.  PP şeffat etiket de aynı PP etiket gibi suya, neme, ışığa ve ısıya karşı duyarlıdır.

PP Etiket

Opak Polipropilen etiket ile aynı özelliklere sahiptir. İki etiket hammaddesi arasındaki tek fark Şeffaf Polipropilen etiketin üst yüzeyinin şeffaf görüntüsüdür. Şeffaf PP Etiketin, sert bir yapıdan oluşmaktadır. Suya ve neme ve  aynı zamanda ısıya ve ışığa dayanıklıdır. Şeffaf PP Etiket genellikle kozmetik ürünlerinde ve kimya ürünlerinde kullanılmaktadır. Arka bölümüne siyah çizgi eklenerek barkod yazıcılarla da uyumlu olarak kullanabilinir. Dega Basım, şeffaf polipropilen ve opak polipropilen etiket üretimleri gerçekleştirmektedir. 

Kuşe etiket Nedir? 

Kuşe Etiket, ideal uzun süreli kullanım etiketleridir.. Parlaktır ve her sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Yüzeyinin pürüzsüz olması nedeniyle transfer ribbon ile mükemmel baskılar yapmak mümkündür. Fiyatları kullandığınız ölçülere göre değişmektedir. 

Opak kağıt nedir?

Esnemeyen  sert bir madde olan polipropilen opak ile kaplanan kağıtlara opak kağıt denir. Özellikle etiketler için kullanılır. 

Silvermat Etiket nedir?

Plastik bazlı, özel yapışkanlı etiket türüdür. Dış ortam dayanıklılığı yüksektir. Gri renklidir. Sektörde uzun süreli kullanımı dolayısıyla demirbaş etiketlemede kullanılır. Sipariş vermek istediğiniz etiketi, istediğiniz ölçülerde ve sayıda basmamız için Dega Basım uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Termal Etiket Nedir? 

Yüzeyinde koruyucu hiçbir bir tabaka bulunmayan etikettir.  Kağıda uygulanan termal laminesi sayesinde bu ismi almaktadır. Ekonomik etiket çeşitlerinden biridir. Termal etiket kullanılan başlıca sektörler, goda sektörüdür. 

Dega Basım ile Etikete Bakış Açınız Değişecek

Dega Basım, sizin için ve işletmeniz için, dijitali kullanır. Dijital, etiketlerimizi yazdırmak için kullandığımız bir yöntemdir. Mükemmel baskı kalitesi sağlayan öncü Ofset baskı teknolojisine sahibiz. Dijital baskı, kısa süreli çalışmalar için idealdir ve çok çeşitli çarpıcı süslemelerimiz mevcuttur. Ayrıca değişken verileri içeren etiketler yapabilir, hatta her etiketin farklı olması için kişiselleştirebiliriz. Dijital ayrıca, konsept modelleri, test pazarlaması ve promosyonlar için idealdir.  Acele etiketlere ihtiyaç duyduğunuzda tasarlanan,  Dega Basım hizmeti kullanarak ayrıcalık yaşayabilirsiniz. Düzenli iş akışlarımız kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde yanıt almanızı sağlar.

Whatsapp Teklif Al