Eko Termal Etiket

Eko Termal Etiketi, tek bir katmandan oluşmakta ve yüzeyinde herhangi bir korucu tabaka bulundurmamaktadır. Bu nedenle ekonomik anlamda daha uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir. Eko termal barkod etiketi genellikle marketler, manavlar ve hastaneler tarafından tercih edilmektedir. Bu etiketler, ribon kullanmadan yazdırılması nedeniyle daha uygun fiyatlıdır ancak dış etkenlere maruz kaldığı zaman bozulabilir. Hızlı üretilen eko termal barkod etiketlerini mutlaka kapalı ortamlarda kullanmak gerekmektedir.

25x60 Eko Termal Etiket
25x60 Eko Termal Etiket

25x60 Eko Termal Etiketi

Eko Termal Etiket, Dega Basım, etiketin kullanıldığı her sektöre en iyi hizmeti götürebilmek için kurulmuş bir firmadır. O yüzden sizden markanızı ön plana çıkaracak bir etiket yönlendirilmesi yapılmasını istiyorsanız uzman ekibimiz emrinizde. 7 gün 24 saat etiket ve baskı sorunlarınıza çözüm üretebiliriz. İster internet sitemizden, ister whatsApp hattımızdan, ister ofis telefonumuzdan bize ulaşabilir  etiket ve baskı isteklerinize ekonomik çözümler bulabilirsiniz.  Eko Termal Etiket nedir? ve Termal Etiket çeşitleri nelerdir?  sorularına cevabına bir göz atalım. 

Termal Etiket Çeşitleri Nelerdir? 

Termal etiketlerin çeşitleri bulunmaktadır. 4 çeşit termal etiket çeşidi arasındaki farklara göre şöyle ayrılmıştır. 

Eko Termal Etiket

Eko Termal Etiket çeşidi kağıdın üzerine termal olarak lamine edilerek ortaya çıkar. Alkole, neme, suya, ışığa karşı duyarlıdır. Kısa sürede kendi kendine kararabilir. Kısacası çabuk tüketilen ürünlerde kullanılması tavsiye edilir. Bu yüzden tekstil ve kuru gıdalarda kullanılır. 

Semi Termal Etiket

Semi Termal etiketler koruma açısından yüksek özellikli bir etikettir. Eko termal etiket ile karşılaştırıldığında daha uzun süre dayanır. Eko termal etiket gibi Semi termal etiket de kendi kendine zaman içerisinde kararma özelliği vardır. Aynı şekilde eko termal etiket gibi kuru gıda ürünlerinde ve tekstil ürünlerinde kullanılır. 

Lamine Top Termal Etiket

Lamine Top Termal Etiket, her iki yüzeyi de korumalı termaldir. Lamine Top Termal etiket Eko ve semi termal etiketlere göre dayanıklılık süresi daha fazladır. Diğer etiketler gibi kendi kendine kararma özelliği olup, raf ömrü en fazla 6 ay olan ürünlerde kullanılan etiketlerdir. 

Termal Karton Etiket

Termal Karton Etiket yapışkan özelliği olmayan, üst kısmı mat ve çeşitli gramajlara göre basılan bir etiket türüdür. Uzun ve dayanıklı bir etiket türü olup, öncelikle tekstil ürünlerinde kullanılan bir etikettir.  Reçel ya da sabun gibi butik ürünlerde de kullanılabilir.  

Dega Basım Neler Yapar?

Dega Basım, her türlü etiket ihtiyaçlarına cevap verir. İster yeni bir işletme sahibi olun, ister eski  etiketlerinize yön vermek istediğinizde bizi arayın. Uzman ekibimiz sizin için en iyi en uygun alternatifleri beğeninize sunsun. Size seçim yapmak kalsın. Seçiminizi yaptıktan sonra siparişinizi en kısa sürede size ulaştıralım.  Renkli termal etiket, termal etiket 100×100, termal etiket 40×58, sarı termal etiket,  30×60 termal etiket, 20×40 termal etiket seçeneklerimiz için uzman ekiplerimize danışın. Sizin için mutlaka bir etiketimiz vardır. Markanızın ihtiyaçlarınıza göre etiketleyelim. 

Whatsapp Teklif Al