Terazi Etiketleri

Market, manav veya şarküteri gibi yerlerde kilo ile satılan ürünler için terazi etiketleri kullanılır. Baskılı ya da baskısız şekilde tercih edilebilen terazi etiketlerinde ürün adı, kilogram fiyatı ve toplam miktar gibi bilgiler yer alır. İsteğe bağlı olarak işletmenin ya da markanın logosu etikette bulunabilir. Suya dayanıklı olan bu etiketlerin üzerine her türlü baskı uygulanabilir. İşlemlere hız kazandıran, yüksek kalitedeki terazi etiketlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz. İstenilen ölçülerde, istenilen baskıyla üretimini yaptığımız terazi etiketleri rulo halinde sunulur. Dega Basım terazi etiketinin avantajları;

 • Farklı teraziler ve kullanım alanları için uygundur.
 • Baskılı ya da baskısız şekilde istenen ölçülerde tasarlanabilir.
 • Yüksek kalite farkıyla suya ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.
 • Firma logosu ya da farklı görseller – şekiller etiket üzerine basılabilir.
 • Sticker özelliği ile her türlü yüzeye yapıştırılabilir.

Dega Basım olarak terazi etiketler ve diğer ihtiyacınız olan tüm etiketler konusunda en kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz. Uzman firma kalitesi ile bizden her zaman uygun fiyatla ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz.

 

Cas Terazi Etiketi
Cas Terazi Etiketi

Cas Terazi Etiketi                        

Baskılı Terazi Etiketi
Baskılı Terazi Etiketi

Baskılı Terazi Etiketi                  

Terazi Barkod Etiketi
Terazi Barkod Etiketi

Terazi Barkod Etiketi                  

Termal Terazi Etiketi
Termal Terazi Etiketi

Termal Terazi Etiketi                  

40×58 Terazi Etiketi
40×58 Terazi Etiketi

40×58 Terazi Etiketi                  

60×58 Terazi Etiketi
60×58 Terazi Etiketi

60×58 Terazi Etiketi                  

80×58 Terazi Etiketi
80×58 Terazi Etiketi

80×58 Terazi Etiketi                  

90×58 Terazi Etiketi
90×58 Terazi Etiketi

90×58 Terazi Etiketi                  

Terazi Etiket Modelleri

Cas, Densi, Aclas, Digi, Avery Berkel, Mettler Toledo, Ishida, Tem gibi farklı terazi markalarıyla uyumlu olan terazi etiketlerimiz kullanım alanına göre tasarlanabilir. Termal terazi etiketleri lamine ve eco termal olmak üzere iki seçenek sunar. Eco termal terazi etiketinin raf ömrü daha kısadır. Lamine termal terazi etiketi daha uzun raf ömrüyle öne çıkar. Terazi etiket modelleri terazi çeşidine, kullanım alanına ve taleplere göre değişebilir. Barkodlu terazi etiketleri en çok tercih edilen etiketler arasında yer alır. İstediğiniz modelde terazi etiketi talebinde bulunabilirsiniz. Hangi yüzeylerde kullanılacağını bizimle paylaşarak uzman firma desteği ile en doğru etiket seçimini yapabilirsiniz.

En Uygun Terazi Etiket Modeli Nasıl Seçilir?

Terazi etiketi kullanımı satış yapan firmalar açısından önemlidir. Çünkü terazi etiketli ürünler daha kolay fark edilir ve daha kurumsal imaj verir. Bu açıdan satış yapacağınız ürünün özelliklerine göre seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Farklı ürünler arasından hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyorsanız bizi arayabilir, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Terazi Etiket Fiyatları

Barkod terazi etiket gibi farklı etiket çeşitlerine ve etiket ebatlarına göre fiyatlar değişir. Yüksek kalitede terazi etiketi sunan firmamızdan en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. Terazi etiketi toptan olarak alındığında büyük avantaj sağlanabilir. Kullanım sıklığınıza ve kullanım alanınıza göre en iyi seçimi yapmak için uzman firma desteğimizden yararlanabilirsiniz. İndirimli fiyat olanaklarımızdan yararlanarak en az maliyetle yüksek performans kalitesini her zaman yaşarsınız. Talep ve isteklerinizi belirterek bizden kolay şekilde fiyat teklif alabilirsiniz.

Yüksek Kalitede Terazi Etiketleri ile İşinizi Hızlandırın

İşinizin hızlı ve kolay şekilde yürümesi için yüksek kalitede terazi etiketi tercih etmelisiniz. Dega Basım olarak sonuç odaklı çözümlerimizle işlerinizi hızlandırmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz modelde terazi etiketini alırken uzman firma farkını yaşayarak iş verimliliğiniz artırabilirsiniz. Kalitesiz etiketler işleri yavaşlatır ve müşteri kaybına neden olabilir. Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için terazi etiketlerinizi yüksek kalitede seçmelisiniz. Sitemizde bulunan farklı ölçü ve özelliklerdeki terazi etiketlerini inceleyebilir, istediğiniz özelliklerde etiket talep edebilirsiniz. Logo ya da farklı baskılı terazi etiketi kullanarak, reklam görünürlüğü de oluşturabilirsiniz. Terazi etiketlerine özel baskı yaptırarak kolay ve etkili reklam yapma şansını da yakalayabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Terazi Etiketleri

Etiketli terazilerin kullandığı bu ürün Dega Basım tarafından istenilen ölçülerde üretilmektedir, 40×58 terazi etiketi en çok kullanılan ölçüdür. Terazi rulosu fiyatları etiketin özelliklerine göre değişmektedir. Baskılı terazi etiketi ve baskısız terazi etiketi olarak sipariş verilebilmektedir. Firmanızın logosunu etiketinize baskı yaptırabilirsiniz…

Terazi Etiketlerinde Tercih Nasıl Yapılır?

Etiketleri kullandığınız teraziye ve etiketleri yapıştırdığınız alana göre tercih yapmalısınız. Ölçü ve ebatları yazılar okunacak şekilde belirlemelisiniz. Etiketlerin okunması müşteriler açısından oldukça önemlidir. Terazi etiketi makinesiyle işlemlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak araçlarla etiket basımını hızlandırabilirsiniz. Logo baskısı tercih ederek marka imajınızı güçlendirebilirsiniz. Doğru seçim yapmak için uzman firmamızdan destek alabilirsiniz. İşinizi ve etiket kullanım alanlarını bizimle paylaşarak en doğru terazi etiketi tercihini yapabilirsiniz. Terazi etiketi seçerken;

 • Terazi modeline ve özelliklerine,
 • Etiketin yapışacağı yüzeye,
 • Etiketin okunurluğu açısından ebatlara,
 • Etiketin kullanılacağı alanlara,
 • Etiketin dayanıklı ve sağlam olmasına, dikkat etmelisiniz.

Terazi Etiketlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Termal terazi etiketlerini her türlü yüzey üzerinde kullanmak mümkündür. Barkod ya da standart etiket olarak tercih edilebilir. Kilogram ile ürün satışı yapılan her yerde bu etiketler kullanılabilir. Terazi etiketlerinin kullanım alanları çok geniştir. Marketler, manavlar başta olmak üzere kilo ile satış yapan her yerde bu etiketler kullanılır. Etiketler müşteriyi bilgilendirmek için bazı bilgilere sahip olmalıdır. Ürünün kilogramı, kilogram fiyatı, genel toplam gibi bilgiler etiketin üzerinde yer almalıdır. 40×58 Terazi Etiketi gibi ebatlarda etiket tercihi yapılabilir. Her boyutta ve her türlü baskıya uygun olarak ürettiğimiz terazi etiketlerini uygun fiyat avantajıyla sitemizden sipariş edebilirsiniz.

 • Terazi Etiketi Nasıl Takılır?

 • Termal Terazi Etiketi Nedir?

 • Terazi Etiketi Nerelerde Kullanılır?

 • Terazi Etiketi Fiyatları Nasıldır?

 • Whatsapp Teklif Al