TSC Barkod Yazıcılar

TSC barkod yazıcılar yüksek baskı kalitesi ve pratik kullanım özellikleriyle öne çıkan yazıcı modelleridir. Masaüstü, endüstriyel ya da mobil olmak üzere farklı kullanım alanları için tasarlanan alternatif yazıcı modelleri de bulunur. 

TSC masaüstü barkod yazıcılar; ofis içi uygulamaları, perakende uygulamaları gibi küçük işletme etiket baskı ihtiyaçlarını karşılayan ekonomik yazıcılardır. TSC endüstriyel yazıcılar ise zorlu baskı uygulamaları için tasarlanmış, farklı işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt veren model seçenekleri sunar. 

Tayvan çıkışlı teknoloji markası TSC, yeni nesil barkod yazıcı modelleriyle tüm dünyada tanınan ve sıklıkla da tercih edilen markalar arasında yer alır. Markanın barkod yazıcı serilerinde bulunan ürün modelleri, farklı sektörlerin farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap veren ideal cihaz modelleridir. TSC marka orijinal barkod yazıcı modellerini Dega Basım güvencesiyle sitemizden inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra indirim ve kampanyalar ile barkod yazılarından ihtiyacınız olan modeli satın alabilirsiniz.

TSC Barkod Yazıcı Modelleri

Baskı metodu, baskı çözünürlüğü, yazıcı hızı, baskı genişliği, rulo kapasitesi ya da bağlantı özellikleri gibi özellikler açısından TSC markasının çok çeşitli yazıcı modeli vardır. Bütçenizi zorlamadan yüksek kalite barkod yazıcı sahibi olmak istiyorsanız bu markanın modellerine göz atabilirsiniz. Örneğin; oldukça sağlam bir model olan TTP 366M 300 DPI barkod yazıcı, 6 in/s baskı hızı sunar. Çok daha uygun fiyatlı ve smart bir model olan TSC TTP 247 termal transfer yazıcı 7 in/s baskı hızındadır. Boyut, ağırlık, baskı özellikleri açısından markanın her ihtiyaca uygun bütçe dostu yazıcı modelleri bulunur.

TSC Masaüstü Barkod Yazıcılar

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanan TSC masaüstü barkod yazıcılar, etiket baskı uygulamaları için ekonomik ve kaliteli çözümler sunar. TSC-TA210 markanın hızlı ve pratik masaüstü yazıcı modellerinden biridir. 127 mm/sn baskı hızı sunan bu model 8 dots/mm baskı çözünürlüğüne sahiptir. 

TSC TTP-2410M Pro serisi uygun fiyatlı yüksek performans sunan zorlu barkodlama işlemleri için ideal yazıcı modelleriyle popülerdir. TSC DA220 Masaüstü Direkt Termal Barkod Etiket Yazıcı pos, perakende, küçük ofis veya sevkiyat uygulamaları için yüksek verimlilik sağlayan yazıcı seçeneklerindendir. Ayrıca markanın son teknoloji taşınabilir cihazları da bulunur. TSC Alpha-3r 3″ Taşınabilir Fiş/Etiket Yazıcı seçeneği mobil yazıcı modeli olarak çok kullanışlı bir modeldir.

TSC Endüstriyel Barkod Yazıcılar

Endüstriyel faaliyetlerde zorlu baskı işlemlerini pratik ve kolay şekilde yapma ikanı sağlayan TSC endüstriyel barkod yazıcılar, ekonomik ve kalitelidir. TSC MH261T Endüstriyel Barkod Etiket Yazıcı 305 mm (12”)/saniye baskı hızı ve 203 DPI baskı çözünürlüğü ile yüksek kalitede baskı olanakları sağlar. Daha uygun fiyatlı bir model olan TSC MH340T 300 DPI Endüstriyel Barkod Etiket Yazıcı termal akıllı kontrol baskı teknolojisiyle işleri çok kolaylaştıran bir modeldir. 

TSC MH340T 300 DPI Endüstriyel Barkod Etiket Yazıcı, alüminyum dökme kalıp kasasıyla en zorlu şartlarda bile işlem yapma imkanı sunar. 300 DPI baskı çözünürlüğünde olan bu model, markanın çok tercihe dilen endüstriyel barkod yazıcı modellerinden biridir.

TSC Barkod Yazıcı Özellikleri

TSC marka barkod yazıcılar fiyat-performans ürünleri olarak çok popülerdir. Dayanıklı, sağlam, işlevsel, güçlü performans sürekliliği gibi özelliklerle piyasada en çok tutulan yazıcı modelleri arasında yer alır. Markanın alüminyum kasa yazıcı modelleri her türlü ortamda güçlü çalışma farkıyla öne çıkar. 

Baskı hızı, çözünürlüğü, bağlantı kolaylıkları ve son teknoloji pratik kullanım olanaklarıyla TSC barkod yazıcılar ekonomik ve etkili iş ortaklarıdır. TSC marka barkod yazıcı modellerini sitemizden inceleyebilir, iş süreçlerinizi kolaylaştıracak ekonomik yazıcı tercihini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dega Basım olarak sayfamızda TSC markasının yazıcı modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra hem indirim hem de kampanyalarımızla da ihtiyacınız olan TSC markalı barkod yazıcısını güvenle satın alabilirsiniz. Gerektiğinde de bizi arayarak ihtiyaçlarınızın doğru şekilde tespit edilmesini ve buna uygun ürünlerin seçiminde destek alabilirsiniz.