Baskılı Etiketler

Arka yüzeyinde yapışkan bulunan ve kuşe kâğıt üzerine uygulanan baskılı etiketlerde, ürün bilgilerinin yanında firma bilgileri de yer alır. Çok daha işlevsel olan bu etiketler, reklam açısından da oldukça etkilidir. Tüketiciler açısından baskılı etiketler daha ilgi çekici olurken marka bilinirliği açısından da avantaj sağlar. Özelleştirilmiş bu barkod etiketleri ürün hakkında detaylı bilgi verir. Aynı zamanda ürünü imal eden üreticinin her üründe tanırım yapmasına olanak tanır. Ürünle ilgili tüketicinin dikkat etmesi gerekenler, ürünün nerede ne zaman üretildiği gibi bilgiler baskılı etiketlerde öne çıkan bilgilerdir. Hedef kitleyi etkilemek için baskılı etiketlerde çeşitli grafikler kullanılabilir. Bu etiketlerde indirim, kampanya detayları da yer alabilir ya da sadece ürünün kullanımına dair dikkat çekmesi gereken görsel kullanılabilir. Baskılı etiket görseli firma hedef kitleye imajını nasıl yansıtmak istiyorsa o şekilde seçilebilir. Dega Basım olarak iş verimliliğinizi arttıracak, iş süreçlerinizi kolaylaştıracak, marka imajını güçlendirecek baskılı etiket çözümleri sunuyoruz.

Baskılı Rulo Etiketi
Baskılı Rulo Etiketi

Baskılı Rulo Etiketi                        

Baskılı Ürün Etiketi
Baskılı Ürün Etiketi

Baskılı Ürün Etiketi                  

Baskılı Karton Raf Etiketi
Baskılı Karton Raf Etiketi

Baskılı Karton Raf Etiketi          

Baskılı Etiket Fiyatları

Baskılı etiketlerde fiyatlar baskı özelliklerine göre değişir. Etiketin boyutu, basılacak etiket sayısı, baskıda kaç renk uygulanacağı, baskı için kullanılacak etiketin özellikleri fiyatları belirler. Baskılar çeşitli etiketler üzerine yapılabilir. Baskıda her türlü grafik, logo, yazı kullanılabilir. Ürüne göre etiket yapısı, boyutu ve özellikleri belirlendikten sonra baskı olanakları planlanabilir. Baskının görsel olarak neleri içerdiği fiyatlarda belirleyici olur. Baskılı etiket firmaları arasında yüksek kalite standartları ve ekonomi fiyat avantajlarıyla öne çıkan firmamızdan kolaylıkla baskılı etiket için fiyat teklifi alabilirsiniz.
Özelleştirilmiş Tasarım Baskılı Etiketler
İstenilen ölçü ve kağıt kalitesinde yapışkanlı etiket baskı yapabilen firmamız 7 renge kadar UV baskı yapabilmektedir. Rekabetci etiket sticker baskı fiyatları ile baskılı etiket firmaları arasında tercih edilmektedir. Yapışkanlı etiket yaptırmak isteyen firmaların bizim ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Baskılı Etiket Özellikleri

Etiketler üzerinde logo, isim, ürün özellikleri, ürün uyarıları gibi bilgiler, görseller ve grafikler yer alabilir. Baskılı etiketlerin özellikleri etiket türüne, baskı çeşidine, marka taleplerine göre değişebilir. Baskılı etiket yazıcısının nitelikleri de baskılı etiketlerin özelliklerini belirlemede etkilidir. Baskılı etiketlerin özellikleri belirlenebilir özelliklerdir. Boyut, baskıda kullanılan renk, baskı tasarımı gibi özellikler talebe göre planlanır. Baskılı etiketlerin genel özellikleriyse şu şekildedir:

 • Etiket üzerine talep edilen görsel, yazı ve logo basılabilir.
 • Baskılı etiketler çeşitli kalite ve özelliklerde olabilir.
 • Baskılı etiketlerin marka imajını güçlendiren reklam etkisi vardır.
 • Ürünün tanıtımını yapan bu etiketler yapışkanlı olur.
 • İstenilen ölçü ve kâğıt türüne göre özel baskı yapılabilir.
 • Ürün çeşidine ve kullanım amacına göre etiket seçilebilir.

Dega Baskı olarak yedi renge kadar UV baskı yapabiliyoruz. Yüksek kalitede, yapışkanlı ve baskılı etiket tercihinizi yaparken firmamızın avantajlı olanaklarından yararlanabilirsiniz. Estetik tasarımla ürünü ön plana çıkaran baskılı etiket çözümleri hakkında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Baskılı Etiket Çeşitleri

Ürün özelliklerine ve hedeflenen etkiye göre farklı baskılı etiket çeşitleri tercih edilebilir. Fiyat gösteren, şeffaf, kapatıcı gibi farklı seçenekler bulunur. Baskısız etiketlerde olduğu gibi baskılı etiketlerde de etiketin materyaline göre çeşitleri değişir. Kuşe, lamine termal, eco termal, fastyre etiket gibi kâğıt bazlı etiketlere baskı yapılabilir. Rulo halinde üretilen baskılı rulo etiketler hem ekonomik hem de işlevsel olduğundan daha çok tercih edilir. Ürün etiketleri, karton raf etiketleri, güvenlik etiketli baskılı etiket çeşitlerinden bazılarıdır. Tüm sektörler ve ürünler için baskılı etiket tasarımları yapan firmamızla iletişime geçerek istediğiniz tasarımlarda etiket bastırabilirsiniz.

Baskılı Rulo Etiket

Otomatik etiketleme makinelerine takılabilen ve kullanım kolaylığı sağlayan baskılı rulo etiket istenen tasarımda tercih edilebilir. Baskısı yapılan etiketler rulo olarak sarılarak kullanıma hazır hale gelir. Baskılı etiket makinesine ruloyu takarak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tek seferde çok daha fazla etiket uygulamak için rulo seçeneği oldukça avantajlıdır. Maliyet olarak da avantajlı olan baskılı rulo etiketlerde istenen baskılar tasarlanabilir. Baskı tekniği, tasarımı, adedini belirleyerek baskılı rulo etiket siparişini sitemizden verebilirsiniz. Daha hızlı, daha kolay ve daha ekonomik etiket uygulaması yapabilirsiniz.

Baskılı Ürün Etiket

Tüketiciye doğrudan ulaşmak için tercih edilen baskılı ürün etiketlerinde bilgilendirme, uyarı ve görsel yer alabilir. Her sektörde her türlü ürün için kullanılabilir. Ürün etiketlerine istenen baskı yapılabilir. Logo, yazı ve farklı görseller tercih edilebilir. Baskılı ürün etiketleri tüketicilerin çok daha fazla ilgi gösterdiği etiketlerdir. Renkli ve dikkat çekici olan bu etiketler marka bilinirliğini de artırır. Hedef kitleye iletilmek istenen mesajı bu tarz etiketlerle vermek mümkün olur. Ürünün fiyatı, son kullanma tarihi veya nerede üretildiği gibi ürüne dair bilgilerle birlikte baskılı etiketlerde markaya dair bilgiler de yer alabilir.

Baskılı Karton Raf Etiket

Termal kaplı kartondan baskı yüzeyine sahip olan baskılı karton raf etiketlerinde fiyat bilgisi ve istenen diğer detaylar yer alabilir. Marka logosu ya da farklı bir görsel etiket üzerinde yer alabilir. Ribon kullanılmayan bu etiketler maliyet açısından daha ekonomiktir. İstenen ölçülerde ve istenen şekilde tercih edilebilir. Tüketicinin ürün hakkında bilgi almasını sağlayan baskılı karton raf etiketleri en çok tercih edilen etiket çeşitleri arasında yer alır.

Dijital Baskılı Etiket Üretimi

Gelişen teknolojilerle birlikte dijital baskı olanakları da alternatif olanaklar sunar. Dega Baskı olarak son teknoloji dijital baskı teknikleriyle baskılı etiket üretimi yapmaktayız. İstenen renk ve görsel tasarımları yüksek kalite standartlarında istenen etiketlere basıyoruz. Kalıp hazırlık aşamasına ihtiyaç kalmadan dijital baskıyla etiket üretimi yapmak mümkündür. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan dijital baskı hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 • Barkod Baskılı Etiketi Nasıl Yapılır?

 • Baskılı Etiketler İçin Kaç Renk kullanılır?

 • Her Siparişte Kaç Etiket Basılır?

 • Baskı Yapılacak Etiketin Boyutu Nedir?

 • Whatsapp Teklif Al