Kargo Etiketi

Kargo Etiketi, basımı Dega Basım’ın uzmanlık alanıdır. Bu anlamda 10 seneden fazla tecrübesiyle sektörün  liderlerinden biridir.  Yeni iş kuruyorsanız ve işinizin en önemli ayrıntılarından biri olan müşterilerinizle sağlayacağınız iletişim için hele bir de mal teslimatını adrese yapıyorsanız  olması gerekenler vardır. Bunların başında da kargo etiketi gelir.  Bu bir anlamda prestijdir. Kargonuzu teslim alacak müşterinize önem verdiğinizi anlatır. 

Kargo Etiketi

Eğer dondurulmuş malzeme ya da suyla temas eden bir tür ürün pazarlaması yapıyorsunuz. O zaman sizin kullanmanız gereken kargo etiketi türü Lamine Termal Kargo etiketidir. Suya dayanıklıdır ve buzluk ya da derin dondurucu gibi yerlerde uzun süre dayanabilir. Eğer suyla temasınız olmayan bir ürün için etiketleme yapacaksanız onun içinde kuru ortamlarda 6 aya kadar dayanabilen ürünlerde  etiket kullanımı için Standart Termal Kargo etiketi kullanılabilir. Kullanacağınız ya da ihtiyacınız kargo etiketi için öncelikle kargo etiket örneği isteyebilirsiniz. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki ürününüze kullanılması gereken amacı göz önüne aldığınızda ikisinin arasında fiyat farkının olacağını da unutmayın.

Kargo Etiketleri Nasıl Olur?

Fark etmez hangisi daha pahalı ise onu gönder” demeyin.  İşletme giderlerinizi düşünün. İşletme giderlerini gördüğünüz gibi sizden daha fazla düşünüyoruz. Bu anlamda şöyle bir ayrıntı aylaşmak gerekiyor. Standart Termal Kargo etiketine ayrıca firmanızın logosunu da bastırma şansınız var. Küçük bir ek maliyetle kargo etiketlerinizi özelleştirmiş olursunuz. Özelleştirilmiş bir etiket de müşterilerinize gösterdiğiniz özeninde altını çizer. Toptan siparişlerinizde de bu baskı fiyatı etiketlere yayıldığından hissetmezsiniz bile… 

Koli Etiketleri de Önemlidir 

Standart Termal Kargo etiketi ürünlerinizin veya kolilerinizin boyutlarına göre ayarlanabilerek hazırlanabilir. Ya da kargo etiket şablon ölçülerinden birini seçebilirsiniz. . Standart kargo veya koli etiket ölçüleri 100×100, 80×100, 120×100 135×100 ve 150×100 ebadında  hazırlanmaktadır. Bu ölçülerden birini de tercih edebilirsiniz.  Özel boyutlarda bir kargo etiketinin tasarlanmasını da isteyebilirsiniz. Koli etiketi örneği Dega Basım’dan tedarik edebileceğiniz bir şablondur. Üzerinde baskı logonuzun olmasını istediğinizde grafik tasarım işlemlerinizi gerçekleştirir ve size örneklerimizi sunarız.

Bu tasarımlardan birini seçerek koli etiketlerinizi de özelleştirebilirsiniz. Koliler genellikle beyaz karton ve türevlerinden yapılması nedeniyle koli etiketlerini markanızın renkleri ya da logonuzu ön plana çıkarmak üzere farklı tasarımda yaptırmak isteyebilirsiniz. Bunun içinde Dega Basım’ın uzman kadrosu size yardımcı olmak için bekliyor olacak. Aklınıza takılan her türlü soru için bizi arayabilir, whatsApp hattından direkt iletişime geçebilirsiniz.