Şeffaf Barkod Etiketi 

Şeffaf Barkod Etiketi, Pvc, yazdırdığımız hemen hemen tüm özel pvc şeffaf etiket için kullanılan ince, ancak dayanıklı bir filmdir. Yaklaşık 2,6 mil’de ölçülen bu malzeme, gereksinimlerinize bağlı olarak beyaz veya açık renkte bulunur. Tüm etiketlerimizi baskı malzemesi seçimlerinize göre şeffaf etiket baskı makinası ile beyaz veya şeffaf polipropilen üzerine yazdırıyoruz. Şeffaf etiket nasıl yapılır? Dega Basım olarak şeffaf etiket, şeffaf etiket A4 baskıları konusunda uzmanız. 

Şeffaf Barkod Etiketi

Şeffaf Barkod Etiketi, Statik yapıştırma etiketler için kullanılan bu ince vinil, cam veya plastik gibi pürüzsüz, gözeneksiz bir yüzeye yapışmasını sağlayan statik bir yüke sahiptir. Bu malzeme bir yapışkandan ziyade doğal bir statik klişe kullandığından, yüzeyi kalıntıdan temizlerken çıkarılabilir veya yeniden konumlandırılabilir.

Statik Yapışkan Vinil

Şeffaf Barkod Etiketi, Statik vinil beyaz veya şeffaf olarak mevcuttur ve bir pencerenin veya cam yüzeyin iç kısmında kullanılabilecek ön yüz tutunmaları için şeffaf vinil üzerinde arka baskı mevcuttur. Kare veya dikdörtgen şekil dışında şeffaf yuvarlak etiket seçimi de yapabilirsiniz. Şeffaf etiket nişan, düğün, kına gecesi davetiye veya nikah şekeri, hatıra eşyalarınızda kullanılabilen bir etiketlemede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dega Basım müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek tasarımınızı şekillendirebilir, bilgi alabilirsiniz.

Opak Vinil

Vinil, Serigrafi Etiket baskısı için kullanılan, oldukça dayanıklı ve hava koşullarına uyumlu bir malzemedir. Bu malzeme beyaz veya sarı renkte stoklarda mevcuttur ve serigrafi etiketleriniz için renkli bir vinil seçtiğinizde, renk resminizde varsa, spot renklerinden biri yerine renk tasarımınızda kullanılabilir.

Temizlenebilir Vinil

Bu etiketler bir yüzeye uygulandığında neredeyse net bir şekilde uygulanır ve hava koşullarına dayanıklı bir malzemedir. Tüm saydam çıkartma malzemelerimizle, saydam çıkartmalarınız renkli yüzeylere uygulandığında yapıtlarınızın opaklığını artırmak için tasarımlarınızın arkasına bir beyaz mürekkep katmanı ekleme seçeneğiniz vardır.

Açık polyester

Polyester malzeme, öncelikle yüksek derecede aşındırıcı koşullarda dış mekanlarda kullanılan, yüksek dayanıklılığa sahip bir sentetik filmdir. Endüstriyel kullanımlar için dayanıklı bir seçenek haline getirerek, çoğu yağ ve solventin yanı sıra neme karşı dayanıklıdır.

Kalıcı Yapıştırıcı

Standart yapıştırıcımız olarak, tüm etiketlerimize uygulanır. Çoğu termal etiket, renkli etiketler de çok iyi sonuç veren genel amaçlı bir yapıştırıcıdır.