Baskılı Rulo Etiket Fiyatları

Baskılı Rulo Etiket Fiyatları, kağıt veya plastik hammadde seçimine göre değişmektedir. Dega Basım Etiket Sanayi olarak 40’tan fazla farklı hammadde üzerinde rulo etiket üretimi yapabiliyoruz. 7 temel renk üzerinden değişen binlerce farklı renk ile değişen ölçülerde yapılan bu baskı üstün bir kalite göstermektedir. Bu kapsamda rulo etiket çeşitleri çok geniş bir yapıya yayılır. Örneğin; 25 milimetreden 76 milimetre göbek çapına ve 10 milimetre genişlikten 250 milimetre genişliği ürünler yer almaktadır. Uzunluk açısından 10 milimetre uzunluktan 330 milimetre uzunluğa kadar değişen rulo baskı ürünler yer almaktadır.

Baskılı Rulo Etiket Fiyatları

Baskılı etiket fiyatları kuşe, termal etiket veya PVC etiket gibi ürün çeşitlerine göre değişir. Firmamız, kuşe rulo etiket için pürüzsüz ve parlak üretimler gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede kullanıldıkları alanlarda daha elit bir görüntü oluşturan etiketler elde etmek mümkündür. Kuşe etiket, termal transfer sayesinde uygun fiyatlı ve düşük baskı maliyetli üretim sağlamaktadır. Bu nedenle baskılı etiketler içerisinde en çok seçilen ürünlerden biri olmaktadır. Ribon sayesinde kusursuz bir baskı elde edilmesi için kullanılabilir. Bu nedenle baskı sırasında da en kaliteli ribon kullanımı sağlanmalıdır.

Rulo Etiket Baskı Makinesi Seçiminde En Yüksek Kalite

Rulo etiket baskı makinesi üretimde en önemli etken olduğu için seçime çok yüksek özen gösterilmelidir. Bu nedenle firmamız yapılan seçimlerde en iyi makine kullanımına yüksek dikkat göstermektedir. Dijital bir yapı sağlayan bu makineler farklı milimetre özelliklerinde malzemelere baskı uygulamak için kullanılır. Makinenin kalitesine göre renk yapısı ve baskı türleri değişim gösterir. Profesyonel makineler ile birlikte tasarım programları için de en iyi tercihleri sağlayan firmamız rulo etiket imalatı için birçok bölgede tercih edilmektedir. Bu sayede rulo etiket Topkapı işletmeleri arasında Dega Basım Etiket Sanayi olarak onlarca işletme için hizmet veriyoruz.

Dega Basım Etiket Sanayi

Etiket sticker baskı fiyatları kişiye özel baskı yapıldığı için adet ve ürün kalitesine göre değişim gösterir. Organizasyonlar, logo tanıtımları, kavanoz etiketi gibi birçok farklı alanda etiket sticker kullanımı görülmektedir. Hızlı ve kaliteli üretim ile teslimat gerçekleştiren firmamız, en uygun fiyatlar ile kalite oluşturmaktadır. Ankara’da yer alan işletmeler ve firmalar için de firmamız tüm bu etiket türlerinde baskı gerçekleştirmektedir. Bu sayede rulo etiket Ankara talepleri için de firmamıza başvurabilirsiniz. Rulo etiketler sayesinde pratik el aletleri ve iyi bir ribon ile hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Stoklarımızda bulunan farklı boyutlar ile hızlı sipariş verme imkanınız bulunmaktadır.