Baskılı Etiket Fiyatları

Baskılı Etiket Fiyatları ürünlerin talep edildiği kullanımı alanına göre farklı ölçü ve malzemeler ile değişmektedir. Birçok alanda kullanımı görülen bu ürünler gıda endüstrisinde cam ve pet şişelerde, kavanozlarda ve plastik gıda kutularında kullanılmaktadır. Tekstil sektöründe elbiseler üzerinde veya elbisenin iç kısmındaki tanıtım kartlarında kullanılabilir. Kozmetik ürünlerinde şişe ve paketlerde ve sağlık sektöründe yine ilaç paketleri üzerinde kullanılabilir. Çeşitli zeminlerde cam ve ahşap üzerinde zemin baskılı etiket kullanımları sağlanabilir. Bu ürünlerin çoğu baskılı rulo etiket fiyatları kapsamında belirlenmektedir. Çünkü baskılı etiket, çoğu zaman rulo etiket şeklinde üretim gösterir.

Baskılı Etiket Fiyatları

Etiket nerede basılır sorusu hakkında dijital makine ve sistemlere sahip olan işletmelerde basılır, cevabı verilebilir. Örneğin, Dega Basım Etiket Sanayi firması olarak son teknoloji dijital baskı makineleri kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız tasarım programları sayesinde çok daha kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Örneğin, baskı işlemleri için karton etiket baskı talep edebilirsiniz. Karton etiket, genellikle tekstil firmaları ve hediyelik satımı gerçekleştiren işletmeler tarafından talep edilmektedir. Bu firmalar çok daha prestijli, sağlam ve değerli görünüm için karton etiket seçmektedir. Bu seçimler sırasında da basım fiyatları değişmektedir. 

Etiket Nerede Basılır?

Yapışkanlı reklam kağıdı fiyatları kullanılan malzemenin türüne ve üretim boyutlarına göre belirlenir. Çünkü bu üretimlerde şeffaf, sticker ve opak etiket gibi ürün türleri yer almaktadır. Bu ürün çeşitleri farklı alanlarda görsellik oluşturmak veya ürün tanıtmak için kullanılmaktadır. Mesela kuşe etiket baskı tek renk veya renkli seçenekler ile yapılabilir. Kuşe etiket, parlak veya yarı parlak gibi renk seçenekleri oluşturmaktadır. İstenen ölçülere sahip olarak termal etiketlerden 5 kat daha dayanıklı yapı göstermektedir. Raf etiketi, ürün etiketi veya koli etiketi gibi her alanda kullanılabilir.

Yapışkanlı Reklam Kağıdı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Opak etiket fiyatları sticker ürünleri için kuşe tipinde polietilen kullanıldığı için daha üst olabilmektedir. Opak etiketler, ultraviyole baskı ile araçların veya vitrinlerin iç ya da dış kısmı için kullanılmaktadır. Benzer şekilde şeffaf sticker baskı ürünleri de özellikle mağazalarda vitrin iç kısmında kullanılarak görsellik elde edilir. Çünkü bu ürünler iç kısımda kullanıldığında yağmur, güneş ve rüzgar koşullarından etkilenmez. Pazarlamada çok sık kullanıldığı için de firmamız kuşe sticker fiyatları konusunda uygun rakamlar sağlamaktadır. Kuşe kağıt ile baskı yapılan bu ürünler kullanım alanlarına göre farklı ölçüler gösterir. Kuşe etiket, dış mekan kullanımı, logo veya reklam tanıtımları için kullanılabilmektedir.