Yapışkanlı Barkod Etiket Yazıcı

Yapışkanlı Barkod Etiket Yazıcı, iki farklı baskı teknolojisinden birini kullanır. Doğrudan Termal yazıcılar, kağıdı siyah yapan özel tasarımlı kağıtlarda kimyasal reaksiyona neden olan ısı üretmek için bir yazıcı kafası kullanır. Termal Transfer yazıcıları da ısı kullanır, ancak kağıdın reaksiyonunu vermek yerine, ısı, etiketin veya etiket malzemesinin üzerinden geçen bir şerit üzerinde bir mum veya reçine maddesi eritir.

Yapışkanlı Barkod Etiket Yazıcı

Yapışkanlı Barkod Etiket Yazıcı, Isı mürekkebi şeritten kağıda aktarır. Doğrudan termal yazıcılar genellikle daha ucuzdur, ancak ısıya, doğrudan güneş ışığına veya kimyasal buharlara maruz kalmaları durumunda okunaksız hale gelebilecek etiketler üretirler ve Termal Transfer (Wax/ Resin Ribon ) yazıcılara karşı sınırlı bir ömre sahip etiketleri oluştururlar. Barkod etiketi boyutları standartların yanı sıra müşteri isteklerine göre boyutlandırılabilir.

Masaüstü Etiket Yazıcıları 

Termal Transfer veya Doğrudan termal barkod yazıcı yazdırma seçeneklerine olanak tanıyan, küçük boyutlu ve düşük maliyetli kompakt kullanımlı barkod etiket yazıcılarıdır. Masaüstü modelleri, doğru fiyatla operasyonda esnek olacak ve günde birkaç bin etiket baskısına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.Dega Basım, marka bilincine sahip müşteriler için çok çeşitli ve güvenilirlik için Argox barkod yazıcı fiyatları, Zebra ve Citizen masaüstü barkod etiket yazıcıları sunar. Kullanım kolaylığı için tasarlanan bu yazıcılar, sayısız düşük – orta hacimli etiket, makbuz veya bileklik baskı uygulamaları için ideal olan, çok çeşitli bağlantı seçenekleri sunar. Network barkod yazıcı da bunlardan biridir. Hprt ppt2a direk termal fiş yazıcıları çevre dostu ve düşük enerji tüketen bir yazıcıdır. 

Endüstriyel Barkod Etiket Yazıcıları 

Endüstriyel yüksek performanslı etiket barkod yazıcıları en zorlu uygulamalara dayanarak birinci sınıf bir yazıcıdan beklenen gücü ve güvenilirliği sunar. 203, 300 veya 600 dpi olarak mevcuttur. Dega Basım, yazıcınızın ağır iş uygulamalarınızın mükemmel olmasını sağlamak için çeşitli markalarda barkod yazıcı tavsiyeleri sunar. Barkod yazıcı ikinci el yeni işletmeleriniz için tavsiye edilmez. 

Mobil Barkod Etiket Yazıcıları 

Dega Basım, işinizi devam ettirmek için talep üzerine ve yerinde çalışan çok çeşitli mobil yazıcılar sunar. Kablosuz mobil baskı, doğrudan bir mobil bilgisayar PDA barkod tarayıcısından yazdırma kablosu ve bluetooth iletişim seçeneklerine sahip 2, 3 ve 4 “yazıcılarla etiket yazdırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dega Basım Etiket Sanayi

Yerinde ve talep üzerine ihtiyaçlar için kablosuz mobil yazıcılarla, çalışan verimliliğini ve hassasiyetini artırın. Mobil yazıcılar, tesislerinizdeki, süreçlerinizdeki ve iş gücünüzdeki verimliliği artırarak tüm operasyonunuzun her yerde ve her zaman iş yapmasına yardımcı olabilir. Zorlu ortamlarda bile barkod  yazıcı etiketi, fişlerini veya biletlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yazdırın.