Termal Kağıt Satıcıları

0
4498
termal kağıt satıcıları

  Termal Kağıt Satıcıları, Termal kağıtların pos cihazlarının ve yazar kasaların içerisine konulan oldukça önemli rulolardır. Bu da firmaların aklına şu soruyu getirmektedir: Pos Cihazı Kağıdı Nereden Alınır? Çünkü pos cihazına ve yazar kasaya, olası bir yanlışlıkta kolayca zarar verme ihtimalleri çok yüksektir. Bu nedenle gerçekten kalitesi yüksek olan yerlerden alınmalı ve alınmadan önce, daha önce almış olan müşterilerin yorumları okunmalıdır.

  Termal Kağıt Satıcıları

  Termal Rulo Üreticileri kağıtları ellerinde bulunan malzemeye göre ürettikleri için. Kimi zaman çok iyi kimi zaman da çok kötü üretim sağlamaktadırlar. Termal Rulo Fiyatları üreticilerin ürettikleri üründe kullandıkları malzemeye göre değişikliklik göstermektedir. Termal ruloların özellikle poslar için, posun alındığı bankadan temin edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Fakat daha uygun fiyat aranıyor ise, işte o zaman başka yerlere bakılabilir. Yine de işi ucuza halletmek için makinalar riske atılmamalıdır. Zaten düşünüldüğünde kağıda ödenen para firmayı çok fazla zorlamayacaktır ama, cihazın gördüğü zarar ciddi masraflar yaratabilmektedir.

  Termal Kağıt Üretimi fabrikalarda gerçekleşmekte ve toplu üretim sağlanmaktadır. Örneğin Türkiyenin en çok kullanılan rulosu olan Termal Rulo 56×16 üretilirken harcanan maliyet çok yüksek değildir. Bu da bu ruloların ucuz olmasını sağlamıştır. Pos Rulosu 56×16 olarak bilinen ruloların çok fazla alıcısı vardır.

  Termal Kağıt Fiyatları

  Termal kağıt fiyatlarını içerisinde kullanılan malzeme ve kağıdın uzunluğu belirlemektedir. Fakat fiyatlar genel olarak uygundur. Özellikle Pos Rulosu Toptan satışa çıkarıldığında, tekli fiyatı oldukça düşük miktara tekabül etmektedir.

  Türkiye’nin en çok kullanılan yazar kasa markalarından biri olan Beko, ürettiği cihazları olması gerekenden biraz daha hassas ürettiği için özellikle onlara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Beko Yazar Kasa Pos Rulosu Fiyatı diğerleri değerlendirildiğinde biraz daha pahalı kalmaktadır. Bu nedenle bu cihazı kullanan firmalar, Beko’nun kendi rulosunu kullanmak yerine farklı markalar tercih etmektedir.

  Dega Basım

  Bu markaların gerek kağıdının çok fazla ince olması, gerek aşınmaya ve tahrişe müsait olması, gerek üzerindeki yazıların çabuk silinmesi nedeniyle tercih edilmesi hem cihaz için sorun yaratır, hem de satıcıyı müşterinin karşısında zor durumda bırakır. Aralarındaki fiyat farkı tercih edilmesini zorlaştıracak ve firmayı batıracak kadar yüksek değildir. Ayrıca adrese teslim seçeneği ile, satıcının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Diğer cihazlar belki göz ardı edilebilir ama Beko marka yazar kasa poslarda, kesinlikle kendi markasının ruloları kullanılmalıdır. Bu husus makinanın ömrü için ciddi bir önem teşkil etmektedir.

  [Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here