Takı Fiyat Etiketi

Takı Fiyat Etiketi, yalnızca bir öğeye yapıştırılan bir etiket veya bir kıyafetin üzerine yapıştırılmış bir etiketten daha fazlası olabilir. Küçük işletme sahibi, fiyat etiketi ve kartvizit kombinasyonunu kullanarak ürün fiyatlandırabilir ve işini tanıtabilir. Fiyat takı etiketi olarak kullanılan kartvizitler, fuarlara, veya satış yapılan sergi ve festivallere katılırken mücevherlerinizi veya giyim butiğinizi tanıtmanın bir yoludur.

Takı Fiyat Etiketi

Takı Fiyat Etiketi, Kartvizitlerinizi sağlam bir kart stoğu kağıdına yazdırın. Kartları bir ev bilgisayarından kendiniz yazdırabilir veya kuyumcu etiketi gibi profesyonel olarak basabilirsiniz. Kartvizit, işletme adınızı, telefon numaranızı, mağaza konumunuzu, e-posta adresinizi ve web sitenizi içermelidir. Bilgisayardaki bir etiket yapma programını kullanarak fiyat etiketlerini yazdırın. Her etiketi “Öğe Numarası”, “Boyut” ve “Fiyat” ile bir satır yazdırılacak şekilde ayarlayın. Bir fiyat etiketine ihtiyaç duyduğunuzda veya tüm öğelerin bilgilerinin üzerine yazdırılmasından sonra miktarları boş bırakabilir ve bunları manuel olarak doldurabilirsiniz. Bijuteri etiketleri satılan ürün kadar renkli ve albenili olması müşterinin hoşuna gitmektedir. Bu yüzden ipli fiyat etiketi her zaman insanlara değişik gelir.

Barkod Etiketi

Etiketin sol üst köşesine bir delik açın. Şeridi delikten geçirin ve bir etiketi, düğme deliğine ya da çengelli iğneyi sıkıştırarak giysilerinize takın. Kartviziti, kolye, bilezik ve yüzük gibi daha büyük mücevher parçalarına da bağlayabilirsiniz. İpli takı etiketi her zaman gösterişli olmuştur. Kartvizite küpeler takın. Küpe saplamalarını kartvizitin içinden geçirecek kadar büyük iki delik açın. Küpeleri kartvizite sabitlemek için, kulaklığın arkasını örten kartvizitin arkasına bir bant parçası yerleştirin. 

Profesyonel Yardım İçin Dega Basım’ı Arayın 

Küçük bir işletme olabilirsiniz ya da evinizde kendiniz üretiyor olabilirsiniz. Bu sizin profesyonel bir etiket tasarımı almanıza engel değildir. Dega Basım mini ölçülerde hazırladığı kuyumcu etiketlerini görmeden karar vermeyin. Hesaplı ve uygun fiyatlarla hazırladığımız etiket fiyatlarımıza müşteri temsilcimiz vasıtasyıla ulaşabilir, amatör işlerinize profesyonellik katabilirsiniz. Önemli olan son dokunuştur ve son dokunuşu da Dega Basım ile yapmaktan çekinmeyin. Sizin için bijuteri etiketi tasarımınıza yön verelim müşterilerinize farkınızı anlatalım. Sizin kadar, sizin müşterilerinize değer veriyoruz. Bu ayrıcalığı bizimle yaşayın, farkınız olsun…