Sarı Termal Etiket 40×60

Sarı Termal Etiket 40×60, Termal etiketler başarılı olmak isteyen işletmelerin her işlerinde kullanabilecekleri bir anlamda eli ayağı olabilecek etiketlerdir. Bu etiketleme türü, bir işletmenin depolamadan tutun,  envanter işlerine ürün bilgilerinden demirbaş işlerine kadar çok çeşitli etiketleme gereksinimlerinden sorumludur.Hangi etiketi kullanması gerektiği konusunda etiket seçeneklerine bakan şirketler için, termal etiket kullanmanın yararlarını anlamak önemlidir. Burada verilen bilgileri göz önünde bulundurun ve özel ihtiyaçları için termal etiketleri nasıl kullanabileceğinizi öğrenin.

Sarı Termal Etiket 40×60

Sarı Termal Etiket 40×60, Termal etiketler şirketlerin en temel ihtiyaçlarından biridir. Termal etiketler, ürünün doğru şekilde işaretlendiğinden, organize edildiğinden ve gönderildiğinden emin olmak için perde arkasındaki en büyük güçtür.  Şirketler, genellikle depo,ofis  ve nakliye bölümlerinde 40X60 termal etiketler kullanır.

Termal Etiket Türleri

Yaygınlaşmış iki farklı termal etiket vardır: Termal transfer etiketleri ve doğrudan termal etiketler. Her iki termal etiket şirketiniz için istediğiniz bilgilerinin yer alacağı şekilde düzenlenebilir, basılabilir. Bu etiketler arasında, nasıl yapıldıkları ve etiketlemek için en uygun olan türler de dahil olmak üzere birkaç önemli fark vardır.

Doğrudan Termal Etiketler

Doğrudan termal etiket yazıcıları, doğrudan termal denilen bölümü devreye sokup termal baskı kafası üzerine ısı vererek çalışmaktadır. Doğrudan Termal Etiketlerin bir sınırlaması parlak ışığa veya aşırı sıcak yüzünden renklerinin soluklaşacağı  ve bunun da okumayı zorlaştıracağıdır. Genelde kargo etiketi gibi kısa ve hemen görevini yerine getiren etiketler ve sağlık endüstrisi gibi, şeritsiz yazdırmayı tercih eden şirketler içindir. 

Termal Transfer Etiketleri

Termal transfer etiket görüntüleri, çizilmeye karşı dayanıklıdır; bu, uzun ömürlü olması gereken veya çeşitli öğelere maruz kalacak etiketler için onları çok daha tercih edilen haline getirmektedir.  Uzun ömürlü ve dayanıklı bir sarı termal etiket 40X60 için kağıttan ziyade Polipropilen, BOPP termal etiketleri yapılabilir.

Renkli Termal Etiket, pastel renklerden parlak renklere kadar geniş bir renk yelpazesinde bulunmaktadır. Ürün tanımlaması veya depo uygulamaları için bu etiketlerin kullanılması ayrımlar için gereklidir . Etiket görünümünüzde siyah dışında bir renk baskısı istiyorsanız ribbonlar yani termal transfer şeritlerinin çeşitli renklerde bulunur.

Termal Etiketinizi Seçme

İşletmenizin gereksinimlerine en uygun termal etiket türünden hala emin değilseniz, bu konuda uzman ekibimizden destek alın. Termal etiketler arasında hangisini seçeceğinize karar vermeden önce düşünmeniz gereken ana unsurun etiketleme yapacağınız işlemlerin bir listesini çıkarmanız gerektiğidir. Kısa kullanımlı etiketler kullanılan şirketlerin tercihi doğrudan termal etiketlerdir. Eğer şirketiniz dayanıklı, uzun ömürlü etiketler kullanmak isteyen bir firmaysanız uzman ekibimizden destek alarak kullanabileceğiniz etiketler konusunda bilgi almalısınız. Termal Transfer yazıcılar genellikle direkt termal yazıcılardan daha pahalıdır. Termal barkod etiketi fiyatları ise hesaplıdır.