Rulo Termal Etiket

Rulo Termal Etiket, İsteğe bağlı olarak etiket yazdırmanız gerektiğinde, Dega Basım doğrudan termal etiketleri ve termal transfer etiketleri uygun maliyetli, kullanımı kolay çözümlerdir. Tüm yazıcı markaları ve modelleri için tasarlanmış çok çeşitli boş rulo etiketleri sunuyoruz. Bu etiketler, yüz etiketten yüz binlerceye kadar olan miktarlarda herhangi bir özel boyda kesilebilir. Etiket Uzmanlarımız isteklerinizi dinleyecek ve doğru stok etiketlerini önerecek veya özel bir rulo geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Termal Transfer Etiketleri

Ürün kimliği, kayıt tutma, laboratuar örnekleri, devre kartı üretimi, dış mekan ve soğuk hava depoları için kullanılan termal transfer etiketleri uzun ömürlü değişken verilerin yazdırılması için idealdir. Renkli termal etiket seçeneği de mevcuttur. Bu etiketler tipik olarak doğrudan termal, tabaka stili mürekkep püskürtmeli veya lazer etiketlerden daha fazla dayanıklılık sunar. Rulo biçimindeki etiketleri ve baskı şeritlerini kullanan bu teknoloji, basılı bir görüntüyü diğer yöntemlerden daha az ısı kullanarak aktarmak için size en geniş çeşitlilikte malzeme sunar. Ayrıca, özel etiketleme uygulamalarına uygun en kapsamlı yapıştırıcı seçeneğine de sahipsiniz. Uygun bir şerit ve 20×40 termal etiket koruyucu film laminatlara genellikle ihtiyaç duyulmayacak kadar güçlü bir baskı bağı oluşturur.

Termal Transfer Baskı Şeritleri

Birçok tedarikçiden farklı olarak, etiket endüstrisindeki en güvenilir firmalardan bazıları tarafından yapılan yüksek kaliteli şeritlerin geniş bir kesiti siz müşterilerimize sunuyoruz. Uygulama gereksinimlerini karşılamak için tutarlı, güvenilir performans sağlamak için şeritlerimizi iyice test ediyoruz. Yaygın uygulamaların yanı sıra, her malzemeyle hangi şeridin en iyi şekilde basıldığını görgün ya da müşteri temsilcilerimizden destek isteyin.

Doğrudan Termal Etiketler

Yaygın olarak 40×58 termal etiket, makbuz, isim etiketi, toplama ve etkinlik biletleri için kullanılır, doğrudan termal etiketler mürekkep, toner veya transfer şeridi gerektirmez. Etiket, baskı kafasından ısı uygulandığında etikette siyah baskı görüntüsünün oluşturulduğu, özel olarak ısı aktive edilmiş bir katmana sahiptir. Şeridin ortadan kaldırılması, kolay kullanım ve etiket başına daha düşük maliyet sağlar, ancak dayanıklılıktan ödün vermeden yapar. Dış mekanlarda olduğu gibi zorlu koşullar için doğrudan termal etiketler önerilmez. Termal etiket 100×100, sarı termal etiket, termal etiket 40×60, 40×20 termal etiket ve diğer tüm etiket ihtiyaçlarınız için Dega Basım’ı arayın size yol gösterelim.