Renkli Yuvarlak Etiket

Renkli Yuvarlak Etiket, Dairesel etiket tasarım şablonlarımızdan biriyle klasik bir şekle sahip özel renkli yuvarlak pul etiket yazdırın. Çevre etiketlerimiz, marka, ürün veya özel etkinliklere dikkat etmek için herhangi bir şirket tarafından kullanılabilir. Envanterinizde hedeflenen öğelere dikkat çekmek için bir satış yuvarlak yapışkanlı etiket oluşturun, alışveriş çantalarınıza marka çekiciliği eklemek için çanta contaları tasarlayın veya posta zarflarınıza çıkartma etiketi ekleyin. Bugün çıkartma makinamızla kendi çıkartmalarınızı yapın. Yuvarlak etiket tasarla şablonlarımızla taslağınızı hazırlayacağınız etiketlerinizi profesyonel dokunuşumuzla, kalite ve ince işçilikle bezeyerek baskınızı gerçekleştirelim.

Renkli Yuvarlak Etiket

Dega Basım’ın Kullanımı Kolay Tasarım Aracı, Çevrimiçi tasarım aracımız, özelleştirilmiş etiketleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza ve yazdırmanıza yardımcı olacaktır. En sevdiğiniz çıkartma tasarım yuvarlak etiket şablonu sayfamızdan seçin, ardından boyut ve renk seçeneklerini seçin. Ardından, şirket adınızı, web sitenizin URL’sini, logosunu veya diğer olmasını istediğiniz ayrıntıları ve daha fazlasını ekleyin. Ne görüntülemek istediğinize siz karar verin. Kişiselleştirilmiş etiket tasarımınızı oluşturduktan sonra, etiket kağıdı stoğu seçeneklerinizi ve yazdırma geri dönüşünüzü seçebilirsiniz. Ayrıca, yazdırmadan önce arkadaşlarınızla paylaşabilir, geri bildirim almak istiyorsanız, özel etiket tasarımınızın ücretsiz bir PDF’sini bile oluşturabilirsiniz.

Barkod Etiketi

Uygun Fiyatlı, Yüksek Kaliteli Baskı İçin Dega Basım, Yuvarlak şeffaf etiket, işletmeniz için mükemmel bir pazarlama aracıdır, çünkü müşterilere her yerden ulaşabilirler. Uygun fiyat ve yüksek değer Dega Basım’ı çevrimiçi baskı ortağınız olarak mükemmel bir seçim haline getirir. Yuvarlak termal etiketleriniz yüksek yapışma özelliğine sahip birinci sınıf etiket kağıdına basılmıştır ve çıkartmalarınızın öne çıkması için canlı, zengin renkli mürekkepler kullanırız. 

Dega Basım’ın Diğer Baskı Hizmetleri

Marka reklamcılığınızı otomobil camlarında göstermek ister misiniz? Dega Basım’ın markanızı ön plana çıkarabilecek birden fazla etiket seçeneği ile siz de tanışın. Markanızın dışarıda promosyon çıkartmalarını görüntülemek ister misiniz? İç mekan veya dış mekan kullanımı için mükemmel vinil etiketlerimizi deneyin. Çok sayıda uygun fiyatlı yuvarlak tasarım etiketlerine mi ihtiyacınız var? Eşsiz fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Etiket yazdırma projenize yardımcı olması için özel baskı ekibimizi arayın.