Renkli Barkod Etiketi

Renkli Barkod Etiketi, Günümüzde her sektörde kullanılan etiketler, renkli ya da beyaz zemin malzemeleri kullanılarak baskıları gerçekleştirilir. Normal kağıda baskı yapılan kağıt etiketlerin yanında kuşe kağıda, polipilen plastik malzemelere kadar çok çeşitli baskılar gerçekleştirilir. Etiket çeşidinizi seçerken renkli yuvarlak etiket mi. Yuvarlak termal etiket mi yoksa kuşe rulo etiket mi seçeceğinize malzeme seçimi yaparak başlayabilirsiniz. Renkli rulo etiket çeşitlerimizi de görmenizi tavsiye ederiz. 

Renkli Barkod Etiketi

Renkli Barkod Etiketi, kare ya da dikdörtgen yerine yuvarlak şekli seviyor olabilirsiniz. Etiket seçiminizde belirlediğiniz şekil ve tasarım sonrası yapışkanlı etiketler 2 farklı malzemeye baskısı gerçekleştirilir. plastık bazlı ve kağıt bazlı üretilen renkli yuvarlak etiketi Dega Basım’dan baskılı veya boş olarak temin edebilirsiniz. Yuvarlak etiketlerin ölçüleri ise çapları 10 mm ‘den 150 mm ‘ye kadar istediğiniz ölçüde üretilebilmektedir. 

Renkli Yuvarlak Etiketler

Eğer bir barkod yazıcıya sahipseniz ve renkli yuvarlak etiketi kullanacaksanız istediğiniz sarım sayısı bizim için önemlidir. Eğer bu konuda bilginiz yok ise Dega basım müşteri temsilcisine barkod yazıcınızın marka ve modelini belirtmeniz yeterli olacaktır. Tabaka ya da rulo olarak üretimini yaptığımız beyaz veya renkli yuvarlak etiket fiyat teklifimiz için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin. 

Şeffaf Barkod Etiketi

Şeffaf barkod etiketi ve parlak beyaz etiketlerin her ikisi de standart bir laminasyonla sunulmaktadır. Bu laminasyon, iç mekan kullanımı için idealdir ve ürün etiketleme ihtiyaçlarınız için uzun süre dayanan uygulamalar için yağlara ve sulara karşı dayanıklıdır. Mat laminasyon parlama yapmayan bir yüzey sunar ve Dega Basım’ın özel mat etiketler ve mat kalıp kesim etiketleri için kullanılır

Mat Laminasyon

Mat etiketlerimiz ve mat kalıp kesim etiketlerimiz, özel etiketlerinize veya etiketlerinize yumuşak, parlamayan bir yüzey katan mat bir laminasyonla tamamlanmıştır. Şeffaf barkod etiketler iç mekan kullanımı ve ürün etiketlemesi için idealdir.

Sarı Termal Etiket 40×60

Üst yüzey mat, düz ve beyaz renktedir. Direk termal baskı yani düz ribonsuz baskı uygulaması yapılır. Baskı yapmak için ribon ya da mürekkep gibi malzemeye ihtiyaç duymaz. Uygun sıcaklık ve nem değerlerinde kısıtlı süre ile muhafaza edilebilmektedir. Ortalama 4-6 ay arası ömrü vardır ve güneş ısısından etkilenir. Bu tarz sarı termal etiket 40X60 yapışkan türü olarak akrilik tercih edilir. 40X60 Sarı Termal Etiket kullanım alanları, genellikle hızlı tüketim ürünleri içindir.