Mücevher Etiketi

Mücevher Etiketi, Ev yapımı takı pazarlamasını yapmak en büyük zorluklarından biri, rakip ürünlerinizden nasıl ayırt edebileceğinizdir. Özelleştirilmiş kuyumcu etiketi  kullanmak, mücevher tasarımlarınızı öne çıkarmak için kullanabileceğiniz bir tekniktir. Takılarınızı kendiniz yapsanız da veya ticari olarak ürettiyseniz de, şirketinizin adını ve iletişim bilgilerinizi mutlaka içermelidir, böylece müşteriler daha fazla mücevher sipariş edebilir veya bilgileri bir arkadaşınızla paylaşabilir. Genellikle, etiketin eklendiği belirli mücevher ürününün fiyatıyla birlikte kısa bir açıklamasını eklersiniz. Takı fiyat etiketi, kartvizitinizin bir kopyası, benzersiz tarzınızı saran renkli bir grafik tasarım ya da çizginizi özetleyen mücevher öğelerinizden birinin renkli bir fotoğrafı olabilir.

Mücevher Etiketi

Mücevher Etiketi Konseptine Karar Verin. Bijuteri etiketi için önce bir tasarıma karar verin. Öne çıkan ve tasarımlarınızın ruhunu veya tarzını yakalayan bir şey olmalı. Konseptinize karar verdikten sonra, tasarımınızı kaba bir taslak haline getirin. Etiketleme etiketlerini kendiniz mi yapıp kullanmayacağınıza veya bunları ticari olarak basmayacağınıza karar verin. Ticari olarak yapılmış termal kuyumcu etiketi tercih ederseniz, kartvizitinizi veya konsept çiziminizi yerel bir tasarım mağazasına veya matbaalara götürün. Fikri tanımlamak ve bir kanıt istemek için tasarımcıyla birlikte çalışın. Tamamlanan kanıtı gözden geçirin, gerekli değişiklikleri yapın ve istenen tasarım miktarını sipariş edin. Alternatif olarak, ustalara ve mücevher yapımcılarına hizmet veren web şirketlerden birinden etiketler sipariş edin.

Barkod Etiketi

Seçiminiz buysa, kendi etiketlerinizi yapmak için gereken ürünleri satın alın. Kaliteli stok kartı, dokulu hurda rezervasyon kağıdı, duvar kağıdı örnekleri veya metal çerçeveli yuvarlak etiketler gibi dikkat çekici malzemeler kullanın. Takı etiketleriniz, ilgili tüm iletişim bilgilerini ve ayrıca ürün fiyatı ve açıklamasını içerecek kadar büyük olmalıdır. Varsa, şirketinizin logosunu veya imza ifadesini ekleyin. Tüm bilgilerin net ve okunması kolay olduğundan emin olun.

Dega Basım Etiket Sanayi

Süsleme de Takı Etiketlerini Ön Plana Çıkarır. Mücevherlerinizin her birine bir takma etiketi ekleyin. Etiketi takmak için metalik kordonlar veya küçük zincirler kullanın veya saten kordonunun uzunluğunu koordineli renklerde kesin ve etiketlere bağlayın. Bütçeniz izin verirse, logonuzu veya şirket adınızın ilk harfini temsil eden her bir etiketin kablosunun sonuna küçük bir püskül veya güzel bir sicim, kurdela bağlayabilirsiniz. Eğer takı etiketi konusunda yardım almak isterseniz Dega Basım müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin. Arayın tasarım konusunda da yardımcı olalım.