Kuyumcu Barkod Etiketi

Kuyumcu Barkod Etiketi, Avrupa’dan özel olarak gelen kağıtlar ile üretilir. Avrupa kağıtlar üzerine baskı yaptığımız ithal kuyumcu etiketi, manyetik silindir bıçaklarla bünyemizde çeşitli boyutlarda boyutlandırılır. Termal kuyumcu etiketi ısı ve suya dayanıklıdır. Etiketlerin uç bölümleri müşterilerimizin isteklerine göre şekillendirilebilir ve yapışkanlı ya da yapışkansız olarak üretilebilir.

Kuyumcu Barkod Etiketi

Takı ve Kuyumcu Etiketleri Ürünün Değeri Kadar Önemlidir. Mini etiketler yüzlerce ve binlerce farklı durumda kullanışlı olabilir. 21,1 mm genişliğinde 38,1 mm genişliğinde ölçüm yapılan mini etiketler. Büyük bir iş yapmak için küçük bir etikete ihtiyacınız olduğunda mükemmel boyuttadır. Postaya ve ürünlere hayati bilgiler eklemek, depolama veya taşıma sırasında renk kodlama öğelerini kullanmak, evde veya işte organize olmak, önemli belgeleri ve kapları korumak veya öğelerinize kişisel bir bitiş eklemek için kullanılır. 

Takı fiyat etiketi, hem görünümünüz hem de uygulamanız için uygun bir. Mini etiket bulabileceğinizden emin olmak için çeşitli malzeme ve yapıştırıcı seçenekleri sunuyoruz. Oluşturmak istediğiniz görünüme uyacak beyaz, renkli veya saydam malzemelere sahip seçeneklerle mat ve parlak yüzeyler sunuyoruz (bu ince ve profesyonel, cesur ve dekoratif veya arada bir şey olsun).

Barkod Etiketi

Dega Basım İle Kuyumcu Fiyat Etiketlerinizi Özelleştirin. Mini etiketlerimiz, güçlü yüksek yapışkanlı mini etiketlerden çıkarılabilir ve süper çıkarılabilir mini etiketlere kadar çok çeşitlidir. Dondurucularda veya dış mekan koşullarında kullanım için özel yapıştırıcılara ve öğelerin güvenliğini artırmak veya mevcut baskıları korumak için tasarlanmış yapıştırıcılara sahiptir. Mini etiketlerimiz standart boyuttadır ve birçok barkot etiket makinesi ürünüyle uyumludur, bu etiketleri Avery yazılımını veya yerleşik yazılımları kullanarak yazdırabileceğiniz anlamına gelir. ( örneğin, Word).

Dega Basım Etiket Sanayi

Ayrıca, bu boyut için, dikey ve yatay seçenekler de dahil olmak üzere, bu etiket boyutu ve düzeni hakkında daha ayrıntılı bilgiler içeren bir dizi şablon Word ve PDF formatında  müşteri temsilcilerimizden isteyebilirsiniz.  Merter barkod etiket, siparişlerinizde kalite ve hız önem taşımalıdır. Tüm kuyumcu ve takı etiketlerimiz, siparişe göre yapılan. Opak kuyumcu etiketlerimiz ve çıkarılabilir renkli barkod etiketi hariç, aynı gün içerisinde gönderilmek üzere sipariş edilebilir.