Kuşe Rulo Etiket

Kuşe Rulo Etiket, Direkt termal ürünlerimizin hepsinde, bu ürünlerin barkod yazıcı ile görüntülenebilmesini sağlayan ve ribbon gerektirmeyen yüzey stoklarında ısıya duyarlı kaplama bulunmaktadır. Ürün sunumumuz, kağıttan BOPP filme kadar çeşitli stokları içerir. Bu ürünler çok çeşitli uygulamaları kapsar ve müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için çok sayıda yapıştırıcı ile üretilebilir.

Kuşe Rulo Etiket

Üst Yüzeyi Kaplanmamış Kağıt; Ekonomi kağıt etiketlerimiz, üzerine termal kaplamanın uygulandığı bir kağıt taban stoğunu kullanır. 

Üst Kaplamalı Kağıt; Premium Kağıt etiketlerimiz yüksek hassasiyetli termal kaplamaya sahip düz, parlak, beyaz kağıttır. Kuşe etiket olarak adlandırılır. Her türlü şekilde örneğin yuvarlak termal etiket baskısı etiketlere uygulanabilir. 

Doğrudan Termal BOPP Film; Yüksek hızlı termal yazıcılarla kullanım için dayanıklı, yüksek hassasiyet, 3 mm doğrudan termal polipropilen filmdir. Görüntü kalitesi açısından iyi sonuç vermektedir.

Termal Transfer | Rulo Etiketleri

Direk Termal transfer, siyah  veya renkli şeritler ile kullanılabilecek çok çeşitli kağıt ve sentetik yüzey malzemeleri sunar. Bu baskı kalitesi çok yüksek; görüntü uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Termal transfer baskı, kırmızı barkod etiket baskısı için en yaygın kullanılan yöntemdir. Mürekkebi bir ribbondan etiket yüzeyine aktararak gerekli görüntüleri yaratmak üzere ısı enerjisi üretmek için bir termal baskı kafası kullanılır. Termal kuyumcu etiketi, bu baskı yöntemi ile oluşturulur. 

Renkli Kuşe Etiketler

Renk etiketlerimiz doğrudan termal ve termal transferde mevcuttur. Doğrudan Termal Etiketler, standart kalıcı yapışkanımız ile canlı, renkli, premium kağıt etiketlerdir. 10’dan fazla standart renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu renklerden pembe, sarı, yeşil, kırmızı, turuncu, gri, mavi ve mor sadece birkaçıdır. Termal Transfer Renk Etiketleri 14 farklı standart renkte mevcuttur. Renkli kuşe etiket, etiketinizin öne çıkmasını sağlayacak dinamik kenarı sunar.

Dega Basım Etiket Sanayi

Termal transfer etiketlerinin baskı için etiket ribbon gerektirdiğini unutmayın. Renkli rulo etiket, silver etiket gibi özel etiket ihtiyaçlarınızda Dega Basım uzman ekibimizle iletişime geçin. Rulo etiket yazıcı sahibi iseniz, hangi etiketleri rahatlıkla yazıcınızda kullanabileceğinizi müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz. Dega Basım her türlü etiket ihtiyaçlarınızın yanı sıra etiket tasarımlarınızı da gerçekleştirir. Bu anlamda uzman ekibimiz sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.