Hugin Alpha

0
3255
hugin alpha pos

  Hugin Alpha, Türkiye’nin en ucuz yazar kasası olarak bilinen Hugin Alpha, hem oldukça kullanışlıdır, hem de diğer markalara oranla daha çok tercih edilmektedir. Hem yeni nesil yazar kasa üretimi yapan, hem de eski nesil yazar kasaların başında bulunan Hugin; ürettiği her elektronik cihazda fark yaratmakta ve fiyatını, arttırdığı yüksek kaliteye rağmen bozmamaktadır. Hugin yeni nesil yazar kasa kullanan işyerlerindeki kasiyerlerin daha hızlı işlem sağladığı ortadadır. Marketler zinciri olan çoğu marka, Hugin yazar kasayı tercih etmektedir.

  Hugin Alpha

  Bunun dışında IP tabanlı masa üstü yazar kasa üretimi sağlayan Hugin, teknolojisini her geçen gün ilerletmekte ve gücüne güç katmaktadır. Ayrıca ürettiği yazar kasalar son derece kalitelidir. Yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğunun gelmesinin ardından işyerleri yazar kasalarını değiştirmek zorunda kalmışlardır. Hem ucuz fiyata yazar kasaları değiştirmek, hem de bunu kaliteli bir cihaz ile yapmak isteyen işyerleri gönül rahatlığı ile Hugin’i tercih edebilirler.

  IP tabanlı Masa Üstü yazar kasalar hem çok hızlı işlem sağlarlar, hem de olası hataları düzeltmeyi kolaylaştırırlar. Ürün iadesi alma işlemini hem çok kolay yaparlar, hem de müşterinin zamanını çalmazlar. Üretilen son model cihazlardır ve şimdilik çok yaygın değillerdir; fakat fiyat olarak uygun olmaları, yakın zamanda yaygınlaşmalarını sağlayacaktır.

  Hugin Alpha Pos Cihazları

  En az yazar kasalar kadar iyi olan ve süper iyi teknolojiye sahip olan Hugin Alpha pos cihazları, para çekme işlemini kolaylaştırmaktadır. Son yılların en iyi buluşlarından biri olan temassız ödeme seçeneğini destekleyen bu cihazlar, zamandan kazandırmaktadır. Hem IP destekli olanı, hem de EFT işlemi sağlayanı mevcuttur ve fiyatları Türkiye’nin en uygun fiyatlarıdır.

  Dega Basım Etiket Sanayi

  Hugin pos cihazlarının boyutları küçüktür. Kuryeler tarafından kolayca taşınabilir. Uluslararası sertifikalara sahip bu cihazlar, bütün kart tiplerini desteklemektedir. (Visa, Mastercard, American Express.) Hızlı yazıcı özelliği sayesinde, zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Kasalarda oluşan uzun kuyrukların önüne geçen bu cihazlar, daha kolay kontrol edilebilirler. Günlük satış limiti ve satış miktarı en fazla olan cihazlardan bir tanesidir.

  10 haneli rakamlara kadar satış yapılabilir. 8 haneli rakamlara kadar ödeme alınabilir. Günlük fiş verme limiti 8 haneli rakamlara kadardır. Yani uzun ömürlü oldukları gibi, günlük limitleri de oldukça fazladır. Bozulması için ekstra çaba gerektiren ve kağıt sıkıştırma olanı en düşük seviyelerde olan makinelerdir. Çok fazla tercih edilirler, işyerlerinin çoğu bu makineyi kullanmaktadır. Kullanımı da oldukça kolaydır.

  [Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here