Gözlük Etiketi

Gözlük EtiketiTüm sektörlerde olduğu gibi etiketlerin kullanım alanlarından biri de otik mağazaları yani gözlükçülerdir. Gözlük satışı yapan tüm firmalarda gözlüklerin genellikle sap bölümüne yapıştırılarak kullanılan etiketler, birçok bilgi içerebilir. Genellikle tercihe bağlı olarak opak malzemeden üretilen gözlük etiketleri, marka bilgisinden tutun, seri numaraları ve diğer ayrıntıları içerir.

Gözlük Etiketi

Tek seferde birden fazla bilgiyi müşterilerinize ulaştırmak gözlük etiketleri ile mümkündür. Gözlük etiketi isteğe ve firmanızın tarzına göre üretilebilir. Firma etiketleri, gözlüklerin saplarını ya da cam üst kenarlarına yaıpıştırılarak kullanabilir. Bir kısım gözlük firmaları gözlüklerin saplarına iple bağlanarak kullanılan plastik gözlük etiketi kullanabilir. 

SGK Anlaşmalı Tüm Optik Mağazaları Karekodlu Gözlük Etiketi Kullanımı Zorunlu 

SGK ile anlaşmalı tüm optik sektöründe olan firmalar, karekodlu sisteme geçiş yapıldığından itibaren gözlük mağazalarında satışını yaptıkları gözlüklerde kullanılmak üzere etiket tasarlamaları zorunludur. Ebatlarının ve tasarımının firmaya bırakıldığı gözlükçü etiketi, seri numaraları, karekodları, marka adı gibi birçok bilgiyi tek ve küçük bir etikette müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Markanızın logosunun da bulanacağı bir tasarım yaptırmak, kağıt cinsini, ölçülerini belirlemek size kalan ayrıntılardır. Bu anlamda destek almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, gözlük fiyat etiketleri konusunda yardım alabilirsiniz. 

Dega Basım Gözlükçü Etiketleri 

Gözlük saplarına yapıştırılabilen ve iz bırakmayan opak PP malzemeler, gözlük firmaları tarafından en çok tercih edilen etiket baskısı yapılan malzemedir. Bu malzemeler dışında sizin tercihiniz olan ve firmanızın diğer baskılı ürünlerine uyum sağlamasını istediğiniz kağıt veya plastik malzemeleri müşteri temsilcilerimize danışarak tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer gözlük etiketlerinizi basacak barkod yazıcıya sahip değilseniz ve bunu profesyonel bir hizmet olarak satın almak istediğinizde Dega Basım’ı aramaktan çekinmeyin.

Barkod Etiketi

Dega Basım müşteri temsilcilerine ulaştıracağınız, baskı bilgileri ve karekodlarınızın bulunduğu excel  dosyası ile size sadece baskı sürecini beklemek düşecektir. Size uygun gözlük fiyat etiketi fiyatımızı oluşturabilmemiz için istediğiniz adetleri ve baskılı ya da baskısız olacağını belirtmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa zamanda dönüş yapacak ve üretim için vereceğiniz onay sonrası etiketlerinizi kısa sürede ulaştırmaktan mutluluk duyacağız.