Etiket Tasarımı Ölçüleri

0
3588
özel etiket tasarımı ölçüleri

  Etiket Tasarımı Ölçüleri, Etiketler için bir ölçü seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Özel etiket tasarımı siparişi söz konusu olduğunda, alabileceğiniz en önemli kararlardan biri hazırlatmak için en iyi ölçüleri bulmaktır. Çok küçük bir boyut seçin ve tasarımınız karışıklıkta kaybolmasın. Çok büyük bir boyuta sahip olmak; hayranlarınızı veya potansiyel müşterilerinizi etkilemekte başarısız olabilir. Ürün etiketlerinin çoğu zaman belirli boyut gereksinimleri vardır. Yanlış boyutta etiketler aslında markanız için yanlış mesaj gönderebilir. Bu çok önemli bir karar olduğu için etiketlerinizin boyutuna karar verirken dikkat etmeniz gereken bazı şeyleri daha yakından inceleyelim.

  Etiket Tasarımı Ölçüleri

  Tasarımınızın boyutuna bakılmaksızın, göz önünde bulundurulması gereken ilk hususlardan biri, etiketlerinizi uygulamayı planladığınız yerdir. Ürün ambalajınıza uyacak belirli bir boyutta olmaları gerekecek mi? Ayrıca, tek bir marka etiketinin birden fazla amaç ve paket boyutları için kullanılabileceğini unutmayın, bu nedenle etiketlerinizi uygulamayı planladığınız en küçük boyutlu yüzey hakkında düşünmek en iyisidir. Ürünleriniz için doğru boyutta etiket tasarım ölçüleri alınması, hem sizi hem de müşterilerinizi etkileyen bir konudur.

  Etiket Boyutu Seçme

  Ambalaj boyutlarınızı ölçtüğünüzden emin olun ve etiketlerinizin ambalajınız için çok büyük veya çok küçük olmamasını sağlamak için bu boyutların içinde çalışın. Bunu yapmanın kolay bir yolu, etiketinizin uygulanmasını istediğiniz yere yerleştirilmiş bir kağıt parçası kullanmaktır. İdeal etiket boyutlarınızı kesmek ve şekillendirmek için o kağıt parçasından çalışabilirsiniz. Ardından, özel etiketleriniz için doğru etiket boyutları elde etmek için kağıdınızı kolayca ölçebilirsiniz. Barkod etiketi boyutları, yazıcınızın marka ve işlevine bağlı olduğunu unutmayın.

  Bir Etiket Boyutu Seçin

  Özel etiketleriniz için mükemmel boyutu düşünürken, müşterilerinizin bunları nasıl kullanacaklarının muhtemel olacağını aklınızda bulundurmanız iyi olur. Etiketlerinizin kullanım alanlarını ve boyutlarını belirledikten sonra yapmanız gereken en önemli ayrıntı kullanılacak malzemenin belirlenmesidir. karton etiket, karton ürün etiketi , kraft etiket gibi farklı bir malzeme istiyorsanız bu malzemeler ile ilgili ayrıntıları Dega Basım müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Eğer kendiniz bir karton etiket tasarla ya daokul etiketi hazırlama işini tamamladıysanız profesyonel dokunuşumuzla etiketinizin son halini verebiliriz. Lazer etiket ölçüleri; yazıcınıza bağlı olan fakat ayarlanabilen ölçülerdir.

  Etiketler için Özel Şekiller ve Boyutlar

  Etiket boyutunuzu seçerken özel seçenek alanıyla ihtiyacınız olan özel boyutu seçin. Kare, oval, daire, hatta kalp ve yıldız gibi simetrik tasarımların kalıbını kıran özel şekiller, ortak bir boyuta sığdırmak için zor olabilir. Dega Basım olarak her zaman özel şekiller ve boyutlar için seçenek sunuyoruz.

  [Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here