Ermet Termal Rulo

0
967
Ermet Termal Rulo

Ermet Termal Rulo, Çeşitli alanlarda ve çeşitli şirketler dolayısıyla aslında gün içerisinde çok sık karşılaştığımız termal rulolar sayesinde günümüzde birçok iş kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Pos cihazlarında, bankamatiklerde, faks makinelerinde sıkça kullanılan termal rulolar, işverenler için oldukça kullanışlı. Gerek su faturalarımızda, gerek elektrik faturalarımızda kullandığımız bu gereç; iddia oynarken bile karşımıza çıkıyor. Fakat işverenlerin aklında birkaç soru: “Hangisi daha iyi? Ne tür almalıyım? Nasıl kullanmalıyım?”

Ermet Termal Rulo

Termal Rulo Kağıt Üreticileri tarafından hazırlanan termal rulolar arasında en iyisi tartışmasız Ermet termal rulodur. Çünkü gerek çok fazla boyutta üretilmesi, gerekse de kağıdının gerçekten kaliteli olup makinayı bozmamasıyla, kullanımı en rahat ve en kullanışlı olanıdır. Termal rulolar maalesef bazen yapışık üretilmekte ve makinalara zarar vermektedir. Özellikle pos cihazının kullanımının çok yaygın olduğu günümüzde; makinalara kağıttan gelecek zararın etkisi işverenlerin gözünden kaçmamakta ve tercihini zorlaştırmaktadır. Ermet termal rulolar gönül rahatlığı ile tercih edilebilirler.

Termal Rulo Boyutları

Marketlerin fiş vermek üzere kullandığı Yazarkasa Rulo bazen istenilen boyutta olamamaktadır. Uzun dökümanların yer aldığı fişlerde, KDV’sine kadar her şey yazılmak zorundadır. Bu işe küçük kalacak kağıtların kullanılması, hem kağıtların upuzun olmasına ve termal ruloya olan ihtiyacın artmasına neden olur; hem de makinanın devrini arttırarak ona zarar verir. Yazarkasalar bu nedenle genellikle 56x16 Termal Rulo kullanmaktadır. Boyutları fiş boyutlarına uygundur ve makinalar için kullanışlıdır. Fakat makinanın yapısına göre Termal Rulo 56x25 ve 56×30 Termal Rulo da kullanılabilir. En çok tercih edileni 56×16 olsa da, diğerleri de kullanıma uygundur.

Dega Basım Etiket Sanayi

56×16 termal rulolar pos cihazları için en uygun olanlarıdır ve fiş dışında, bu makinalar için de en çok kullanılanlardır. 56x16 Pos Rulo olarak geçen bu rulo türü dışında pos cihazlarına başka tür ruloların kullanılması yanlış olacak ve kullanımı zorlaştıracaktır. Boyutuna ve kullanımına en uygun rulo türü bu rulolar olmaktadır; daha büyükleri kullanım zorluğuna neden olur ve ayrıca ihtiyaç da yoktur.

Termal Rulo Fiyatları

Termal Rulo Fiyatları alınan yere göre değişmektedir fakat genel olarak çok pahalı değildir. Ermet termal rulolar bu konuda en kaliteli ve uygun hizmeti vermektedir. Fiyatları cep yakmadığı için, alıcılarının kafasında bir de bundan ötürü herhangi bir soru işareti kalmamaktadır. Genel olarak satımı altılı, sekizli veya onlu olarak yapılmaktadır ve birim fiyatı oldukça uygundur. Alıcılar genellikle bu ruloları toptan almakta ve uzun süre tekrar almamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here