Barkod Etiketi Boyutları

0
3799
barkod etiketi boyutları

  Barkod Etiketi Boyutları, baş kısmını barkod yazıcınıza yerleştirdikten sonra da ısı uygulaması yapmasıyla baskılı hale getirebileceğiniz etiketlerdir. Kağıt bazlıdır. Yapışkanlı barkod yazıcı ile tüm ürünlerinize uygulayabileceğiniz bir etiket türüdür. Bu etiketler kolay yırtılabilir özelliği vardır ve çabuk tüketilen ürünler üzerinde tercih edilebilir. Etiket ölçüleri sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanabilir. Etiketi barkod yazıcınızı takmanızla birlikte seri halde etiketlerinize baskı uygulayabilirsiniz. Ribon kullanmaya ihtiyaç duymaz.

  Barkod Etiketi Boyutları

  Barkod etiketi nedir? Ürünlerinizin tüm ayrıntılarını küçük bir ebatta hem müşterilerinize sunmak hem de sizin ürünlerinizin satış yolundaki yolcuğunu takip edebilmeniz için üretilen bir etiket türüdür. Bu etiket türü, hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. 60X30 barkod etiketi, en çok kullanılan ölçülerden biridir. 

  Barkod Etiket Neden Gerekli?

  Barkod etiket firmaları, genellikle barkod yazıcılara uygun, kağıt cinsi ve yapışkanlı alt yüzeyleri standart, üretimleri yapar. Birçoğu sadece satışını gerçekleştirirken birçoğu da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tasarım etiketleri de üretirler. Beyaz etiket ölçüleri farklı farklıdır. Barkod yazıcı marka ve tarzına göre ister renkli ister beyaz etiketlerden sipariş verebilme şansınız bulunmaktadır. 

  Eğerbarkod etiketlerinizi özelleştirmek istiyorsanız Dega Basım müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İstediğiniz etiket tasarım ölçüleri ile size istediğiniz etiketleri tasarlayalım ve size ulaştıralım. 

  Dega Basım Özel Tasarım Etiketler de Yanınızda

  Dega Basım, etiket sektöründe uzun yıllardır bir fiil faaliyet gösteren firmalardan biridir. 8 makine parkı ile hızlı üretim yapabilen firmamız, aynı zamanda doğa dostu olarak çalışmaktadır. Üretim öncesi ya da sonrası üretilen tüm ürünlerimiz geri dönüşümlü atıklardır. Bize siparişinizi ilettikten sonra hızlı üretim süreciniz başlar, eğer tasarım bir etiket baskısı yaptıracaksanız, tasarım tamamlandıktan sonra onayınızı alır ve basım işlerine geçeriz, bu aşamadan sonra size sadece kısa bir süre beklemek kalır. Üretimi biten ve tamamlanmış tüm etiketleriniz, baskı işleriniz, uzman lojistik ekibimiz tarafından size ulaştırılır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı ve sorun yaşamadan baskı ve etiket işlerinizde bize ulaşabilirsiniz. Dega Basım varken etiketlerlinizi nasıl bastıracağınız sorun değil… Arayın, etiket sorununuzu hızla çözelim. 

  [Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here