Barkod Etiket Firmaları

Barkod Etiket Firmaları, Türkiye’de son yıllarda etiket sektörü oldukça gelişmiştir. Barkod Etiket ya da sadece etiket sektöründe baskı yapan firmalar internetin de gelişmesiyle. Binlerce memnun müşteri ve gıda endüstrisindeki işletmelerin farklı etiketleme ihtiyaçlarına cevap veren 10 yıllık deneyime sahip olan Dega Basım özel gıda etiketleri için en iyi seçimdir. Üretim etiketleri, et etiketleri, çeşni etiketleri, bebek maması etiketleri, paketlenmiş gıda etiketleri ve gurme gıda etiketleri imalatında çok iyiyiz.

Barkod Etiketi Firmaları

Barkod Etiket Firmaları, Dega Basım olarak büyük işletmelerden küçük işletmelere kadar her ölçekteki işletme için uygun maliyetli etiketleme çözümleri sunabiliriz. Uzmanlarımız, gıda etiketlerinizin tüketicilere hitap etmesine. FDA gereksinimlerine (özellikle gıdayla doğrudan temas eden etiketler için önemli) uymasına ve kapsamlı kullanım veya dondurucu depolamaya dayanma gibi ürününüzün özel işlevsel gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olabilir.

Barkod Etiketi

Gıda Etiketlerinizde İşleme, Depolama, Dağıtım, Raf Gösterimi ve Son Tüketici Kullanımı Boyunca Harika Görünmesi İçin Uygun Maliyetli Çözümler. Türkiye’nin en büyük ve en iyi donanımlı etiket firmalarından biri olarak, ürün etiketleri,  barkod etiketler, baskılı baskısız etiketler,termal barkod etiketleri,  her türlü basınca duyarlı ve basınca duyarlı olmayan etiketler üretebiliriz. Barkod etiket boyutları konusunda isteğinize bağlı ölçülerde baskı hizmeti veriyoruz.

Yüzlerce etiket substratı, yapıştırıcı, mürekkep ve aralarından seçim yapabileceğiniz kaplamalar bulunuyor. Baskı yeteneklerimiz arasında döner tipo baskı, fleksografi, dijital mürekkep püskürtmeli baskı, kabartma, sıcak baskı, özel mürekkep eşleştirme, özel kalıp kesim ve ardışık numaralandırma sayılabilir. Tüm gıda etiketi baskı ihtiyaçlarınız için tek sorumluluk kaynağınız olarak, daha iyi kalite kontrol, daha hızlı geri dönüş süresi ve çoğu zaman ek maliyet tasarrufu sunabiliriz.

Dega Basım Etiket Sanayi

Yiyecek ve İçecek Endüstrisi için Basınca Duyarlı ve Duyarsız Etiketler için Bizi Arayın. Etiketler, gıda ürünlerinin rafta ne kadar öne çıkabileceği ve tüketiciye hitap edebileceği konusunda çok önemli bir rol oynadığından. Etiket baskı hizmetlerinde en iyisini talep etmeniz gerekir. Bugün hiç vakit kaybetmeden Dega Basım’ı arayın.  Uzmanlarımız size istekleriniz doğrultusunda kaliteli etiketler almanızı sağlayacaktır. Bütçenize uygun fiyatlarla etiket tasarımınızı yapmaya da talibiz.

Baskılı barkod etiket, renkli barkod etiketi ya da tam olarak ne istediğinizi biliyorsanız veya hızlı bir şekilde öneride bulunmamızı isterseniz aramaktan çekinmeyin.  Biz her işimizi sanat eseri tasarlıyor gibi yapıyoruz. Etiket deyip geçmeyin, hangi etiket malzemeleri ve baskı işleminin ihtiyaçlarınıza en iyi sonucu vereceğini belirlemek için sizinle birlikte çalışırız. Arayın, etiketlerinizi hızla ve güvenle size ulaştıralım.