Adisyon Rulosu

Adisyon Rulosu, Etiketler günümüzde her işin en önemli ayrıntılarını oluşturur.  Üretimde, imalatta, satışta, pazarlamada olsun, mal sayımı, stokların yönetimi gibi sistemli hale getirilmesi adına işlemlerin anahtarıdır. Etiketin kullanım alanlarının çeşitliliği amaçlara göre ayrılması da söz konusudur. Dega Basım olarak etiketlerin misyonumuzu biliyor.

Adisyon Rulosu

Müşterilerimizin bilgi aktarımlarını etiketleri aracılığıyla müşterilerine iletmesini sağlıyoruz. En iyi şekilde sağlıklı ve güvenli aktarımlar yapmak etiket bile olsa önem taşır. Biz bu bilinçle hareket ediyor ve müşterilerimizin yazar kasa rulosundan, adisyon rulosuna, barkod termal etiketlerinden ürün etiketlerine kadar geniş bir yelpazesiyle müşterilerimize  hizmet veriyoruz.

Kullanım alanlarına göre günümüzün en çok kullanılan etiketlerine bir göz atalım ;

  • Ürün Tanıtım Etiketleri
  • Yıkama Talimatı Etiketleri
  • Demirbaş Etiketleri
  • Ürün Fiyat Etiketleri
  • Ürün logo & marka etiketi
  • Uyarı Etiketi
  • Barkod Etiketi
  • Özel tasarım etiketler

Etiketler böyle iken bir de son hesap dediğimiz işletmelerin kullandığı etiketler kadar önemli baskı işlemleri vardır. Bunun başında yazar kasa rulosu, adisyon rulosu, pro termal rulo, thermal rulo gibi birçok farklı işlemler için kullanılan baskı çözümlerimiz bulunmaktadır. Termal rulo kağıt üreticileri, kullanılması birçok şirket tarafından zorunlu olan bu ruloları üretmekte oldukça başarılılar. Baskı işlemler için de Dega Basım  sizi bekliyor. 

Etiketlerden, Yazar Kasa Rulolarına…

Dega Basım; toplu yemek şirketlerinden, restaurantlara, kafeteryalardan kantin işletmelerine kadar tüm işletmeler için nokta vuruşlu yazıcılara ve termal yazıcılara uygun adisyon rulosu üretimi yapmaktadır. Termal rulo, 80×30 termal rulo gibi rulo market ürünleri, 80×30 rulo, çeşitleri bulunmaktadır. 

Adisyon Nedir? Adisyon Rulosu Nasıl Kullanılır? 

Türkçede hesap pusulası anlamına gelen adisyon eskiden  otel, kafeler ya da restaurantlarda  yiyecek içecek siparişinin elle tutulan bir notlar topluluğu idi. Şimdilerde teknolojik olarak işletmelerinde gelişmesiyle birlikte pos makineleri, tablet hatta cep telefonları bile kullanılarak adisyon oluşturulabiliyor.  Adisyon rulosu  aynı zamanda bir iletişim aracıdır. Pos makinelerinden alınan sipariş aynı zamanda kasada ve hazırlanması gereken mutfak kısmında da aynı anda görme ve hazırlanma şansı tanımaktadır.

Kısacası adisyon rulosu tüm kafeterya ya da restaurant gibi yemek işletmelerinin eli ayağı olmuştur. Adisyon toplu siparişleriniz için Dega Basım müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İster ofisten, ister whatsApp’tan isterseniz de maille bizimle irtibata geçebilir, siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyat tekliflerimiz her zaman yüzünüzü güldürecektir. Merak etmeyin.