A4 Etiket Kağıdı

A4 Etiket Kağıdı, etiket sektöründe üretim yapmanın yanı sıra etiket malzemeleri tedariği konusunda da hizmet veriyor.  Yazıcı etiketi, beyaz etiket, siyah etiket kağıdı,etiket kağıdı rulo gibi birçok ürüne müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ayrıca A4 etiket kağıdı şablonu, yuvarlak etiket şablonu gibi şablonlarımızdan istifade edebilir, tasarım eskizlerinizi hazırlayıp bize gönderebilirsiniz. İstediğiniz etiketleri bastırmanın yolu Dega Basım’dan geçer. Profesyonel ekibimiz sizlere etiket, etiket tasarımı, baskı yöntemleri konularından etiket yazıcı. Barkod yazıcı, barkod okuyucu gibi her türlü ihtiyacınıza cevap vereceklerdir. Arayın, etiketleriniz kısa bir sürede elinizde olsun, iş akışınız hızlansın.

A4 Etiket Kağıdı

Etiket Baskı İşlerinde Yapılması Gerekenler ve Yapılmaması Gerekenler; Bu önemli ayrıntılar,   Dega Basım’ın etiketlerle çalışma deneyiminden geliyor.

Yapın; Yazıcınızın el kitabını mutlaka okuyun: Etiketler yazdırırken izlemeniz gereken belirli ayarları veya talimatları listeleyebilir, ayrıca yazıcınızın basamayacağı herhangi bir malzeme veya ağırlık / kalınlık olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Yapın; Yazıcınızın Bypass tepsisini kullanın: Genellikle kağıt tepsisinin hemen üstünde veya altında bulunur, etiket basarken medya bypass tepsisinin iki yararı vardır.

1) Etiketler gibi daha kalın malzemeleri koymak rahatlıktır.

2) İşleyebilir en az bir silindir setini atlayarak, etiketlerinizin basıldıkça hafifçe dönme şanslarını azaltır Hizalama doğruluğunu iyileştirir.

Yapılmayan Baskı Etiketlerini Özel Yapın; Etiketlerinizin orijinal kalitesini korumak, orijinal ambalajında ​​tutmak ve bunları ışık, nem ve aşırı / değişken sıcaklıklardan uzak tutmak; bu faktörler etiketlerinize zarar verebilir, yapıştırıcının düzgün çalışmasını engelleyebilir ve elde edebileceğiniz baskı kalitesini düşürebilir.

Yapın; Etiketlerinizin biçimini hesaplayın: Etiketlerin tasarlanması ve basılması konusunda farklı etiket şekilleri ve düzenleri kendi yararlarını ve zorluklarını sunar. Tasarımınızın etiketlerinize tam olarak oturduğundan emin olmak için zaman ayırın ve yazıcınızın her etiketin tam alanını yazdırabildiğini kontrol edin. Lazer etiket ölçüleri ve şablonunuzun oturduğunu test edin. 

Yapmayın; A4 Etiket kağıdını uzun süre sıcakta bırakmayın: Bu, etiketlerin yazıcınızın içinde ayrılma riskini artırır. Ayrıca, kağıt lazer etiketlerinin baskı kalitesini düşürür; bu etiketler, yüksek kalitede baskı üretmek için yüksek nem içeriğine. Dayanır ve bunları bir yazıcıya iki kez koyarsanız, tonerin. Doğru şekilde yapışmasını sağlamak için yeterli neme sahip olmazlar.

Dega Basım Etiket Sanayi

Yapmayın;  Yapıştırıcı düzgün çıkıyor mu diye test etmeyin: Bir etiketi çıkardıktan hemen sonra bir etiketi soymaya çalışırsanız, o etiket çıkar. Etiketleriniz ve ürünleriniz arasında mümkün olan en iyi bağı oluşturmak için her zaman uygun şekilde ayarlamak için yapıştırıcıya zaman verin.

Yapmayın; Genel Uyarı: Yazılım ve şablonlar ve yazıcılar tasarımın karmaşıklığı ve üretebilecekleri hizalama doğruluğu ile sınırlıdır. Bu nedenle tasarımınızın kullanmanız gereken ekipmana uygun olduğundan emin olun. Yazılım ve donanımınızın, bu tasarımları ihtiyaç duyduğunuz hizalama hassasiyetiyle yeniden. Oluşturabildiğinden emin olmadıkça karmaşık veya ayrıntılı tasarımlardan kenarlıklı, katmanlı tasarım vb. Kaçının.