80×40 Yazar Kasa Rulosu 

80×40 Yazar Kasa Rulosu, en iyi termal kağıttan üretilmiştir ve test edilmiştir. Ayrıca çoğu ruloya kıyasla rulolarda daha fazla uzunlukları vardır, böylece paranızın karşılığını daha fazla alırsınız. Ucuz Termal Rulo kullanacaksanız, Termal Baskı Kafasına zarar verebilirsiniz. Şirketinize, işletmenize hangi ruloları satın alacağınızdan emin değilseniz, doğru karar vermenize yardımcı olmak için burada olduğumuzu unutmayın. Dega Basım olarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yazar Kasa rulosu Konya  mutlaka sizlere çözüm üretecektir. 

80×40 Termal Yazar Kasa Rulosu

80×40 Termal Yazar Kasa Rulosu 40 metre uzunlukta iş yoğunluğu açısından orta seviyede olan işyerleri ve işletmeler için bu thermal yazar kasa rulosu uygundur. Eskiden tuşlu büyük yazar kasalar yerini küçük sempatik ve dijital yazarlara bırakırken bizler için hesap kitap ve fatura işlemlerini yaparken aynı zamanda satıcının da bir sürü işini hallediyordu. Bulunması artık zorunlu olan yazarkasaların en büyük ihtiyacı yazma işleminin gerçekleştirildiği rulo kağıtlardır. Uzunlukları sizi bir anlamda gözlemleme yeteneğinizi de geliştirmeye yarar. . Bir süre sonra rulonun kaç müşteri sonrası ya da kaç alışveriş sonrası tekrar rulo değişimi yapabileceğinizi görmenize yarar. Bu ürünümüz  80 mm x 50 mt.  

Bu önemli yazar kasa rulosu ürünümüz ise ortalama uzunlukta bir rulo olu, şu cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir:, NCR Yazar Kasa ,Epson Yazar Kasa, IBM Yazar Kasa, Hugin Yazarkasa, İnter Yazar Kasa, Beko Pos Cihazı

80 mm x 60 mt Termal Yazar Kasa Rulosu 

Sektörde ve piyasada en uzun yazar kasa 80X60 termal rulosu ürünlerinden olan bu rulo ile kasalarınızdaki rulo değişim iş yükünü hafifleterek zamandan ve maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz., Epson Yazar Kasa, Hugin Yazarkasa, Beko Pos Cihazı, IBM Yazar Kasa, İnter Yazar Kasa, NCR Yazar Kasa.

Termal Yazar Kasa Rulosu

Pos rulosu istoç, en ucuz rulo çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. www.degabasim.com internet sitemizden ya da mail atarak ulaşabildiğiniz gibi telefonumuz ya da whatsApp ile  ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları öğrenebilir ardından bize katılabilirsiniz.  Dega Basım baskı ve etiket konusunda müşteri memnuniyeti odaklı  çalışmaktayız. Ve uzman ekibimiz sizleri doğru fiyat, iyi kalite ve ince işçilik eserlerine ulaştıracaktır.