80×30 Yazar Kasa Rulosu

80×30 Yazar Kasa Rulosu, Perakende işinin kalbi mi? Satış noktası, yazar kasa veya satış noktası (POS) sistemi. Birçoğu bu terimleri birbirinin yerine kullanabiliyor olsa da, hepsi aynı değil. Aslında, perakende satış işinizde hangi rotayı takip edeceğinizi etkileyen birçok önemli fark var.

80×30 Yazar Kasa Rulosu

Geleneksel kasanın ne olduğuna, bir POS sisteminin ne olduğuna ve nasıl farklı olduklarına – en çok hangi seçeneği işinize en uygun şekilde seçebileceğinizi bilmelisiniz.  Dega Basım 80×30 Yazar Kasa Rulosu ve diğer pro termal rulo gibi birçok yazar kasa rulosu  için size tedariğini sağlar. Siparişleriniz için bizimle irtibata geçin.  

Yazar Kasa Nedir?

“Yazar kasa” teriminin resmi tanımı “genellikle para çekmecesi olan, her satışın miktarını gösteren ve alınan para miktarını kaydeden bir iş makinesidir”. Yazar kasa, mağazanızda gerçekleşen işlemleri kaydeder, girip çıkan paranın kaydını tutar. Ayrıca, vergi hesaplayabilir ve ekleyebilir, makbuz üretebilir ve temel satış takibi yapabilir. Birçok büyük market ve mağaza, yazar kasa kullanmaktadır.

POS Sistemi Nedir?

Temel olarak, bir POS, steroidlerdeki bir kasa gibidir: Nakit işlemlerini yönetmek ve normal bir kaydın yapacağı her şeyi yapmak için kullanabilirsiniz, ayrıca bu işlemler hakkında daha ayrıntılı POS raporları elde edebilirsiniz. POS, genellikle çalışanların satın alımları yönetmek için kullandığı bir dokunmatik ekran arayüzüne sahiptir.

Yazar Kasa ve Pos Makinelerinde Kullanılan Rulo 

80×30 Yazar Kasa Rulosu, perakende satışı olan firmalar zorunlu olarak kullanılan ürünlerdir. Bu ürün ayrıca termal rulo olarak da bilinir. Kağıt rulolar elektronik tartı, pos cihazı, yazar kasa, elektronik işletmenizin teknolojik aletleriyle kullanılmaktadır. Süreklilik gerektiren bir ürün olan bir üründe de uygun fiyat ve sipariş verme kolaylığı oldukça önemlidir.  

Rulo Çeşitleri

Rulo boyutuna ve rulo olması için kullanılan kağıdın cinsine göre rulo çeşitleri farklı farklıdır.  Bir çok marka pos cihazı, yazar kasa, marka ve özellikleriyle de anılan bir çok ürün bulunmaktadır. 80 mm x 30 mt Termal Yazar Kasa Rulosu Piyasada pek çok marka cihaz termal yazar kasa rulosu olarak bu ölçüleri kullanmakta. Sizde bu Yazar Kasa Rulosu kullanıyorsanız Dega Basım üzerinden sipariş geçebilirsiniz.  Bu rulo ürünü kullanabileceğiniz cihazlar ise şöyle; Hugin Yazar Kasa, Beko Pos Cihazı, İnter Yazar Kasa, IBM Yazar Kasa NCR Yazar Kasa, Epson Yazar Kasa 80×30 Yazar Kasa Rulosu fiyatları uygun seçenekleriyle Dega Basım’da…