30×50 Barkod Etiketi

30×50 Barkod Etiketi, Dega Basım 10 yılı aşkın bir süredir etiket ve baskı sektöründe yer alan, ürün etiket baskısı için en iyi seçimlerden biridir. Herhangi bir işletmenin ürün etiketleme ihtiyaçlarını karşılamak için etiket üretim tecrübesine ve geniş bir yelpazede modern baskı ekipmanı ve yazılımına sahip 8 makine parkına sahiptir. İster üst düzey şarap etiketleri, dondurulmuş gıdalar için suya dayanıklı etiket üretiminde, gerekse endüstriyel kimyasallar için yüksek performanslı özel etiketler üretiyoruz. Dega Basım olarak ürün etiketlerinizin harika görünmesini ve markanızı istediğiniz şekilde temsil etmesini sağlarız. 

30×50 Barkod Etiketi

Dega Basım, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hemen hemen her sektörden binlerce işletme için yüksek kaliteli ürün etiketleri üretmiştir;

  • Sağlık ve güzellik
  • Yiyecek ve içecek
  • Ticari ve endüstriyel kimyasal
  • Tarım
  • Otomotiv
  • Spor ve eğlence
  • Reklam ve pazarlama

30×50 Barkod Etiketi, Kapsamlı deneyimimiz ve çeşitli baskı yeteneklerimiz sayesinde, müşterilerimize, etiket üretiminden, doğru alt tabaka, yapıştırıcı, doğru barkod yazıcı,  yazıcı mürekkebinin seçilmesine kadar, sonsuz destek sağlıyoruz. Etiket üretiminin her yönüyle yardıma ihtiyacı olanların yanı sıra etiketleri tam olarak belirtmemize ihtiyaç duyan müşterilerimizle çalışabiliriz. Bitmiş etiketlerinizin beklentilerinizi tam olarak karşılaması veya aşmasını sağlamak için ihtiyacınız olan rehberliği sağlayacak iyi eğitimli, bilgili profesyonellere sahibiz. Ayrıca, paradan tasarruf etmenize ve daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilecek değerli öneriler sunmayı amaç edindik. 

Dega Basım Etiket Sanayi

30×50 Barkod Etiketi, Dega Basım ile çalışırken, 30×50 barkod etiketi gibi özel etiket baskı hizmetlerinde en iyi sonucu aldığınızdan emin olabilirsiniz. Baskı kabiliyetimiz arasında rotatif tipo baskı. Fleksografi, dijital inkjet, flatbed sıcak damga, ardışık numaralandırma, özel mürekkep eşleştirme, özel kalıp kesim, kabartma, serigrafi ve desen yapıştırıcı sayılabilir. Ayrıca yüzlerce etiket yüzeyine, yapıştırıcıya ve mürekkeplere de erişebiliyoruz. Siz etiketlerinizin nasıl olması gerektiğine karar verin, ondan sonraki işlemler için endişe etmeyin. Dega Basım sizlere en iyi hizmet garantisi vermektedir.