150x100 Kuşe Etiket

150×100 Kuşe Etiket, Kağıt imalatında, son adım kağıdın parlak olmasını sağlamak için kaplama yapmaktır. Bu özel kaplamaya kuşe denmektedir. Pürüzsüz, parlak bir kağıda basılan etiket türlerine de kuşe etiket denir. 150×100 Kuşe etiket, adını etiketin ölçülerinden alır. Dega Basım kuşe etiket konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Ve sizlere ihtiyacınız olan etiketler konusunda en son teknoloji ile yardımcı olmaktan mutluluk duyar. 

150x100 Kuşe Etiket

Kuşe Etiket

...

Kategori: Kuşe Etiket

Açıklama

Kullanılan barkod yazıcıya göre istenilen ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Dega Basım ile Özel Etiketler

Kuşe Etiket 150×100 ölçülerinde kullanacağınız etiketleri özelleştirebilir, markanızın logosunu da etiketlerinize ekleyebilirsiniz. Ekonomik ve uygun baskı fiyatlarıyla özel kuşe etiketleriniz ile ayrıcalık yaşamak istiyorsanız Dega Basım uzman ekibi sizi bekliyor. Müşterilerimizin çoğu için özel gereksinimlere uyacak şekilde özelleştirilmiş etiketler üretiyoruz. Sanat eserinizi, gereksinimlerinizi karşılamak için seçilen bir malzemeye ve istediğiniz süslemelere basacağız. Özel etiketler, tam olarak istediğinizi elde etmenizi ve etiketleme ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde çözmenizi sağlar. Etiket uzmanları ekibimiz, uzman bir danışmanlığın parçası olarak sizin için özel bir etiket çözümü tasarlayabilir.

Geniş Etiket Malzemesi Seçimi

Herhangi bir uygulamaya veya istenen görünüme uyacak geniş bir malzeme yelpazesine sahibiz. Geniş ürün yelpazemiz, en benzersiz gereksinime kadar bile tüm temelleri kapsar ve şunları içerir:

  • Parlak kağıt
  • Kaplanmamış kağıt
  • Dokulu kağıt
  • Şeffaf ve Beyaz Filmler
  • Metalize Kağıt ve Film
  • Termal Kağıtlar ve Filmler

Ayrıca sizin belirlediğiniz etiket malzemesi için de bize danışabilirsiniz. Uzman ekibimiz, size bu konuda da rehberlik edebilir, sizi yönlendirebilirler. 

Bezemeler ve Etkileri

Hem flekso hem de dijital teknolojimizle çok çeşitli süslemeler ve efektler basma kapasitemiz bulunmaktadır. Bezemeler ve efektler etiket tasarımınızı yükseltir ve markanızın sunumunu geliştirmek için son dokunuş katar. Bir folyo, kabartma, yüksek yapımlar veya özel mürekkepler olsun, her türlü gereksiniminizi karşılayabiliriz. 

Mükemmel Kalitede Baskı

Mükemmel baskı kalitesi sağlayan ve kısa süreli çalışmalar için ideal olan öncü Dijital Ofset baskı teknolojisine sahibiz. Ayrıca, uzun süredir yüksek kaliteli etiketlerin verimli şekilde basılması için son teknoloji flekso baskı makinelerine de sahibiz. 10 yılı aşkın bir süredir mükemmel kalitede, sorunsuz etiketler üretmekten ve istikrarımızı sürdürmekten gurur duyuyoruz. Matbaa ekibimiz harika işler üretirken, müşteri hizmetlerimiz ve tasarım ekibimiz ile Dega Basım olarak tam kadro hizmetinizdeyiz.  İnternet sayfamızdan, whatsApp hattımızdan ve ofis telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.  Etiket  ve baskı çözümleri için Dega Basım yanınızda.